gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Vahide Gördüm, kemoterapi nedeniyle dökülmeye başlayan saçlarını kestirdi...

Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

Sette duygusal anlar “Adını Feriha Koydum” dizisinin başrol oyuncusu Vahide Gördüm’e 20 Eylül’de göğüs kanseri teşhisi kondu. Ünlü oyuncunun hastalığın üçüncü evresinde olduğu ve kanserin lenflere sıçradığı belirlendi. Vakit kaybetmeden tedaviye başlayan Gördüm, diziye ara verme kararı aldı ve kemoterapi nedeniyle dökülen saçlarını da çekilen son sahnesinin ardından sette tamamen kestirdi. [​IMG]
    İşimden ayrı kalmayacağım
    Dizi ekibi, Vahide Gördüm’ü saçları kesilirken gözyaşları içinde izledi. Duygusal anların yaşandığı sette bir konuşma yapan oyuncu, arkadaşlarına iyileşir iyileşmez aralarına döneceğini söyledi: “Hiçbir zaman işimden ayrı kalmayacağım. Ruhum da, elim de bu işin içinde olacak.” Gördüm’ün dizide canlandırdığı Zehra karakteri, senaryo gereği köye gönderilecek. Göğüs kanserinden hayatını kaybeden bir kadını oynayacağı “Ayhan Hanım” filminin çekimleri de bir süreliğine ertelenecek.

Kızım etkileniyor
    Vahide Gördüm, hastalığıyla gündeme gelmek istemediğini söyledi: “17 yaşında bir kızım var ve o çok etkileniyor. Bu konuda çok hassasız.” Ünlü sanatçının eşi Altan Gördüm de “Kansere yakalanan birçok insan var. Şükür ki bizim tedavi imkanımız var, mücadele ediyoruz. Eşim de çok güçlü bir kadın. Hasta olmadan ‘hastayım’ diyen insanların olduğu bir ülkede bu konuda konuşmayı tercih etmiyoruz” dedi.

2. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    ALLAH yardimcisi olsun.

ahueda bunu beğendi.
  3. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    amiiinn insallah saglina kavusur

4. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Allah sağlığına kavuştursun,çok sevdiğim bir oyuncudur kendisi.her rol aldığı projeyi takip etmeye çalışırım,gerek duruşu gerek oyunculuğu ile mükemmel birisi.çok üzüldüm umarım en yakın zamanda setlere dönüp hayranlarını ve ailesini üzmez :(

ahueda bunu beğendi.
Vahide Gördüm, kemoterapi nedeniyle dökülmeye başlayan saçlarını kestirdi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüz şeklinize göre saç modeli kestirin

yüz şeklinize göre saç modeli kestirin

pınar altuğ saç kesimi pınar altuğ saç kesim modelleri modeli 2010 2011 modeli 2011 1-Yuvarlak Yüz: Dengeli yumuşak bir yüz yapısıdır.Suratta değişiklik yapmaz. Ama yüzünüzün yuvarlaklığından şikayetçi iseniz ve bunu biraz olsun inceltmek istiyorsanız saçınızın volümünü yüksek tutacak modelleri tercih etmelisiniz. Böylece saçınız ön planda olup,yüzünüzün yuvarlaklığı biraz olsun...
  2. Saç Dökülmesinin Nedenleri ve Önlemleri..

Saç Dökülmesinin Nedenleri ve Önlemleri..

Saç Dökülmesinin Nedenleri ve Önlemleri Meleklerim, neyazikki bircok kiside var bu skinti, bende dahil... Saç dökülmesi yaygın problemlerden biri haline geldi. Özellikle kadınlar saç dökülmesini çok ciddi bir estetik sorun olarak kabul etmeye başlayınca, çözüm için üretilen ürünlerin sayısında da tam bir patlama oldu. Bu ürünlerin bir kısmı etkili, bir kısmı değil. Doğru ürün satın...
  3. Saç Dökülmesinin Nedenleri ve Saç Ekimi

Saç Dökülmesinin Nedenleri ve Saç Ekimi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Saçlarınızı Yüz Şeklinize Göre Kestirin...

Saçlarınızı Yüz Şeklinize Göre Kestirin...

Yüz Şekillerine Göre Saç Kesimi Yüz Şekilleri Ve Saç Kesimi Bayanlar saçlarınızı kestirmek istiyorsunuz fakat nasıl kestireceğinizi nasıl model yaptıracağınızı bilmiyormusunuz..İşte yüz tipine göre saç kesimlerini sizinle paylaşıyorum.Saç modelinizi yüz tipinize göre kestirmenin zamanı... Saçlarınızı Yüz Şeklinize Göre Kestirin! Hangi yüz tipine, en çok hangi saç modeli yakışıyor?...
  5. Kadınlarda Saç Dökülmesinin Nedenleri ve yapılması gerekenler

Kadınlarda Saç Dökülmesinin Nedenleri ve yapılması gerekenler

kadınlarda saç dökülmesi sebepleri kadınlarda kellik nedenleri Günümüz de kellik sadece erkeklerin değil kadınların da saç sorunları arasında yer alıyor Melek'lerim. Saç hastalıkları arasında en bilindik olan saç kıran ve Alopesi Areata hastalığı hakkında sizlere bir çok bilgi sunmuştuk. Bu yazımızda ise kadınlarda saç dökülmesi nedenleri neler konu alıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu...

Sayfayı Paylaş