gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Vahide Gördüm'e Twitterdan Tepkiler Yağıyor!

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

vahide gördüm yeni hürrem muhteşem yüzyıl yeni hürrem vahide gördüm

Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın sezin finalinde Hürrem rolünde Vahide Gördüm'ün rol almasının ardından sosyal paylaşım ağları tepki mesajları ile doldu taştı. İşte ünlü isimlerden yeni Hürrem'e tepkiler...

İbrahim Tatlıses: Yani ŞİMDİ Hürrem oldu mu? Fırat'ı çekerken bazı değişiklikler yaptım ama seyirciyi aptal yerine koymadım AYIPTIR.

Demet Akalın: Hürremimin ülkeyi terk edişinin 1. ayı ahhhh Meryem ahh yapmayacaktın bunu bize. Vallaaaa iyileş gel kurban olayım bırak şu inadı. Meryemmmmmmmmm bu acıyı bize yaşattın yaaa affetmeyeceğiz seni ! Olmadı, olamazdı zaten biliyorduk!

Melek Baykal: Sevgili Vahide Gördüm lütfen kulaklarını kapa... Önüne bak. Bizim insanımız kolay adam harcar. Yolun açık olsun.

Erol Köse: Hürremsiz (Meryem Uzerli) Muhteşem Yüzyıl ölü lepistes balık, gazı kaçmış kola gibi. Yeni Postmenapoz HÜRREM Vahide Gördüm tam fiyasko, Kanuninin annesi yaşında, inandırıcı değil ah Meryem Uzerli ah! Abla sen Sülümanın annesi, haydi olmadı ablası olmuşun yahu!

Hilal Cebeci: Böyle Hürrem olur mu yaaa bir tanecik dizim vardı onunda içine ettiniz ne alaka? Ayıp yani.

Onur Akay: O role yakışan tek oyuncu Meryem Uzerli. Reytingleri bu derece yüksek bir diziye yazık ettiler.

Cenk Eren: Kimse vazgeçilmez değildir, buyurun fotoğraf da bile nasıl doldurmuş Hürrem rolünü Vahide Gördüm büyük oyuncu.

Yeliz Yeşilmen: Yazık oldu bu güzel yapıta, diziye bence bitirsinler diziyi final yapsınlar!

Seda Üren: Vahide Gördüm sadece Hürrem değil, Vahide Perçin de olmuş bence Vahide Perçin doğru cast!

Seyhan Erdağ: Üzgünüm... Çok severim Vahide Ablamı... Ama olmamış... Olmayan Vahide Gördüm değil ki; kim gelseydi olmayacaktı.

Sacit Aslan: Bu nasıl Hürrem? Bu olsa olsa, "Alaca karanlık kuşağı" olur.... Keşke Meryem Uzerli'nin giydiği elbiseleri oynatsaydın Timur bey.

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

bencede hürrem gelinceye kadar sezon finali yapsaydılar daha iyi olabiliridi !

Vahide Gördüm'e Twitterdan Tepkiler Yağıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tepkiler :)

Tepkiler :)

KLASİK TEPKİ: Sıraya geç kardeşim NEOKLASİK TEPKİ: Şeker kardeşim sıraya geçiver REALİST TEPKİ: Sıra var SURREALİST TEPKİ: Sallandıracaksın bunlardan ikisini kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı? ROMANTİK TEPKİ: Beyefendi galiba sırayı görmediniz NATURALİST TEPKİ: Sırana geç MODERN TEPKİ: Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da POST-MODERN: Sırana geç lan ayı!...
  2. Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

vahide gördüm vehide perçin Sevgili melekler, Muhtşem Yüzyıl'daki Hürrem rolü için seçilen ve sezon finalinde ilk sınavını veren Vahide Gördüm eski soyadına geri döndü, ünlü oyuncuyu artık Vahide Perçin olarak bileceğiz. Dizinin jeneriğinde de Vahide Perçin olarak yer alan başarılı oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Altan Gördüm ile olan 22 yıllık evliliklerini geçtiğimiz mart ayında...
  3. Hazal Kaya Hayranlarına Twitterdan Destek Mesajları Yağıyor!

Hazal Kaya Hayranlarına Twitterdan Destek Mesajları Yağıyor!

hazal kaya a.ş.k. dizisi Sevgili melekler, Hazal Kaya hayranları yeni sezonu iple çekiyor. Yeni sezonda A.Ş.K. adlı dizide başrolde yer alacak olan Hazal Kaya için hayranları twitterdan mesajlar yağdırıyor. İşte haberin detayları... Güzel oyuncu Hazal Kaya'nın yeni dizisi A.Ş.K. Twitter'ın Türkiye gündemine 2. sıradan girdi. Hazal Kaya fanları, "Ask HazallaGuzel" başlığıyla...
  4. Nur Yerlitaş'a annelerden büyük tepki yağıyor !

Nur Yerlitaş'a annelerden büyük tepki yağıyor !

Önceleri ünlü isimlere diktiği kıyafetlerle magazin haberlerinde yer alan terzi Nur Yerlitaş; ekranda yayınlanan moda programlarında yaptığı yorumlarla şöhreti yakaladı. Ekrandan çekilen bir görüntüsü caps'lere konu olduktan sonra bir reklam filminde oynayan Nur Yerlitaş'ın; bir sinema filmi için de teklif aldığı fakat talep ettiği yüksek meblağ nedeniyle oyuncu kadrosundan çıkartıldığı...

Sayfayı Paylaş