gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

altan gördüm, altan gördüm hastalığı, vahide gördüm

Sevgili melekler, iki yıl önce göğüs kanserine yakalanan ve uygulanan tedaviyle bu illetten klurtulan oyuncu Vahide Perçin'in boşandığı eşi Altan Gördüm de kansere yakalandı.
    Altan Gördüm'ün sol göz kapağında çıkan et beni görünümlü kiste yapılan ilk tetkikler sonunda deri kanseri teşhisi konuldu. Dün ameliyat edilen Gördüm, şu açıklamayı yaptı: "Şu an için diziye devam edip etmeyeceğim belli değil. Her şey bundan sonra netleşecek."

altan-gördüm.jpg

Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm kanser mi

Vahide Gördüm kanser mi

vahide gördüm kanser göğüs kanseri kansermi oldu sağlık durumu haberleri burada arkadaşlar. Adını Feriha Koydum dizisi ve geçmişte Annem adlı dizi ile başarılı oyunculuğuyla izleyiciyi kendisine hayran bırakan Vahide Gördüm kanser riski taşıyor Melek'lerim. Vahide Gördüm göğsündeki kitle için doktora gitti ve göğsünde kist belirlendi. Doktorlar kistin kanser riski taşıdığnı açıkladı. Vahide...
  2. Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Vahide Gördüm Kanseri Yendi mi?

Meme kanseri tedavisini sürdüren Vahide Gördüm'den sevenlerini mutlu edecek güzel haber geldi. Ünlü oyuncu önceki gün eşi Altan Gördüm'le birlikte sağlık kontrollerini yaptırdığı Gayrettepe'deki bir hastaneden çıkarken objektiflere takıldı. HER ŞEY YOLUNDA Zorlu bir tedavi sürecinden geçen oyuncu, sağlık durumu hakkındaki soruları cevapladı. Eşi Altan Gördüm'ün de eşlik ettiği Gördüm,...
  3. Vahide Gördüm-Altan Gördüm Boşanıyor mu duydunuz mu

Vahide Gördüm-Altan Gördüm Boşanıyor mu duydunuz mu

Kızlar duydum ki Vahide Gördüm eşi Altan Gördüm den boşanıyormuş bu doğru mu ayol bu kadın hastaydı Ali taran gibimi yapıyor Altan Gördüm de :S
  4. Vahide Gördüm Altan Gördüm Çifti Boşanacak mı ?

Vahide Gördüm Altan Gördüm Çifti Boşanacak mı ?

Vahide Gördüm boşanıyor mu Vahide Gördüm ile Altan Gördüm boşanacaklar mı Geçen sene Adını Feriha Koydum dizisinde rol alırken meme kanserine yakalanan Vahide Gördüm cephesinden üzücü bir haber geldi melekler. Söylentilere göre çift boşanacaklarmış. Vahide Gördüm 'ün eşi Altan Gördüm de bu haberler bir açıklama yapmış. Vahide Gördüm boşanıyor mu, haberin detayları şöyle... Geçirdiği...
  5. Vahide Perçin Eski Eşinin Yanına Yerleşti!

Vahide Perçin Eski Eşinin Yanına Yerleşti!

vahide perçin haberleri, altan gördüm, altan gördüm vahide perçin Sevgili melekler, ünlü oyuncu Vahide Perçim, kanser olan eski eşi Altan Gördüm'ün yanına yerleşti. Cilt kanseri tedavisi görmekte olan eski eşi Altan Gördüm'e destek olmak için yanına yerleşen Vahide Perçim eski eşine yeniden kenetlendi. Eski eşi ile dostluğunu sürdürmeyi başaran Vahide Perçin, kanser tedavisi süresinde...

Sayfayı Paylaş