gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Vahide Gördüm'ün Havalı Kısacık Sarı Saçlarıyla Yeni İmajı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Vahide Gördüm'ün Yeni İmajı vahide gördüm

Sevgili melekler, bir dönem kanser hastalığı ile uğraşan vew şu anda sağlığına kavuşan Vahide Gördümün yeni imajı ile herkesi kendine hayran bıraktırıyor. Saçlarını kazıttığında dahi güzel bir görüntü sergileyen Vahide Gördüm 'ün yeni resmini aşağıda paylaşıyoruz sizlerle...

Vahide Gördüm Televizyon dizilerinde ev kadını, hizmetçi, kapıcı karısı gibi rollerle ekranlara geldi her zaman.ilk kez çalışan, şehirli bir kadın olarak dizi seyircisinin karşısına çıkıyor.

Tanıtım fotoğraflarında sarıya boyattığı henüz uzamaya başlayan saçları ve modern kıyafetleriyle görünen Vahide Gördüm’e başrollerde Yetkin Dikinciler, Barış Kılıç, Yasemin Sannino ve Keremcem gibi isimler eşlik ediyor.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    seviyorum ben bu kadını ya saçları da çok yakışmış kendisine beğendim :D:D

Vahide Gördüm'ün Havalı Kısacık Sarı Saçlarıyla Yeni İmajı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı!

Vahide Gördüm'ün Eski Eşi Altan Gördüm de Kansere Yakalandı!

altan gördüm, altan gördüm hastalığı, vahide gördüm Sevgili melekler, iki yıl önce göğüs kanserine yakalanan ve uygulanan tedaviyle bu illetten klurtulan oyuncu Vahide Perçin'in boşandığı eşi Altan Gördüm de kansere yakalandı. Altan Gördüm'ün sol göz kapağında çıkan et beni görünümlü kiste yapılan ilk tetkikler sonunda deri kanseri teşhisi konuldu. Dün ameliyat edilen Gördüm, şu açıklamayı...
  2. Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi!

Meryem Uzerli Saçlarını Kısacık Kestirdi!

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, meryem uzerlinin saçları Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı Hürrem Sultan rolüyle yıldızı parlayan ve ünlenen Meryem Uzerli, Almanya'ya gidip doğum yaptıktan sonra imajını değiştirdi. Dizide ynadığı dönmede kızıl saç modasıyla ortalığı kasıp kavuran Uzerli şimdi de saçlarını kısacık kestirdi. Sevilen oyuncu Meryem Uzerli sosyal...
  3. Hazal Kaya Saçlarını Kestirdi! İşte Yeni İmajı!

Hazal Kaya Saçlarını Kestirdi! İşte Yeni İmajı!

hazal kaya yeni imajı, hazal kayanın saçları, hazal kaya hakkında Sevgili melekler, sevilen oyuncu Hazal Kaya imaj tazeledi. Güzel oyuncu en son Aşk-ı Memnu dizisi için kestirdiği saçlarını yine kısalttı ve instagramdan fotosunu hayranlarıyla paylaştı. Hayranlarının Kösem Sultan rölüne yakıştırdıkları Hazal Kaya'nın bu yeni imajının bu projeyle bir ilgisi olup olmadığı merak konusu oldu...
  4. Meryem Uzerli'nin Yeni Saç Rengi ve İmajı Ekim 2014

Meryem Uzerli'nin Yeni Saç Rengi ve İmajı Ekim 2014

meryem uzerli saç rengi, meryem uzerlinin yeni saç rengi, meryem uzerlinin yeni imajı, meryem uzerli haberleri 2014 Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli hatırlayacağınız üzere diziden olaylı bir şekil de ayrılarak bir süre yurt dışın da yaşamıştı. Diziden ayrıldıktan sonra hamile olduğu öğrenilen ve bu hamilelikten bir kız bebek dünyaya getiren Meryem...
  5. Tuğba Büyüküstün Saçlarını Kısacık Kestirdi

Tuğba Büyüküstün Saçlarını Kısacık Kestirdi

Tuğba Büyüküstün yıllardır uzun saçlı hali ile biliniyordu. Aslın da bayanlar uzun yıllar kullandıkları upuzun saçlarına birdenbire kıyamazlar ama ekranların sevilen sanatçısı Tuğba Büyüküstün büyük bir cesaret örneği göstererek uzun saçlarını kısacık kestirip yepyeni bir imaja sahip oldu. Görenleri ve hayranlarını da oldukça şaşırtan Tuğba Büyüküstün7ün kısa saçli halini sizler için...

Sayfayı Paylaş