gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Vahide Perçin Dizi Oyunculuğuna Ara Veriyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

vahide perçim, vahide perçim haberleri, muhteşem yüzyıl vahide perçim
    Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın ikinci Hürrem Sultan'ı Vahide Perçim dizilere ara verme kararı aldı. Hürrem Suştan'ın laneti(!)mi dersiniz ne dersiniz bilemiyoruz. Önce Meryem Uzerli dizilerden uzaklaştı, şimdi de Vahide Perçim. Görünen o ki Muhteşem Yüzyıl'a Hürrem Sultan dayanmıyor.:D:D Ama merak etmeyin Vahide Perçim bu kararının uygulamasını Muhteşem Yüzyıl ekranlara veda ettikten sonra uygulayacakmış. Yani 3. Hürrem Sultan aranmayacak :D:D

vahide-perçim.jpg

Vahide Perçin Dizi Oyunculuğuna Ara Veriyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

Vahide Gördüm Artık Vahide Perçin!

vahide gördüm vehide perçin Sevgili melekler, Muhtşem Yüzyıl'daki Hürrem rolü için seçilen ve sezon finalinde ilk sınavını veren Vahide Gördüm eski soyadına geri döndü, ünlü oyuncuyu artık Vahide Perçin olarak bileceğiz. Dizinin jeneriğinde de Vahide Perçin olarak yer alan başarılı oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Altan Gördüm ile olan 22 yıllık evliliklerini geçtiğimiz mart ayında...
  2. Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçin (Gördüm) Beğenildi mi?

hürrem sultan vahide gördüm, hürrem sultan vahide perçin, vahide perçin haberleri Sevgili melekler, dün gece yayınlanan bölümüyle yeni sezonu açan Muhteşem Yüzyıl, takipçileri tarafından ilgiyle izlendi. Vahide Perçin yanında pek çok yeni ismi ilk defa izleyen seyirci acaba yeni kadroyu nasıl buldu? Yeni Hürrem Sultan Vahide Perçim'in performansı beğenildi mi? İşte detaylar... yasar...
  3. Vahide Perçin(Gördüm) ve Altan Gördüm Aynı Projede!

Vahide Perçin(Gördüm) ve Altan Gördüm Aynı Projede!

vahide perçin, vahide gördüm perçin, altan gördüm Sevgili melekler, film ve tiyatro dünyasının ünlü çiftlerinden olan ancak bir süre önce yollarını ayıran iki başarılı isim Vahide Perçin ve Altan Gördüm, bir proje için bir araya geliyorlar. Arnavutköy’de yakın arkadaşı Ceyhun Yılmaz’la balık keyfi yapan Altan Gördüm, boşandığı eşi Vahide Gördüm’le gelecek sezonda bir projede buluşacağını...
  4. Vahide Perçin Eski Eşinin Yanına Yerleşti!

Vahide Perçin Eski Eşinin Yanına Yerleşti!

vahide perçin haberleri, altan gördüm, altan gördüm vahide perçin Sevgili melekler, ünlü oyuncu Vahide Perçim, kanser olan eski eşi Altan Gördüm'ün yanına yerleşti. Cilt kanseri tedavisi görmekte olan eski eşi Altan Gördüm'e destek olmak için yanına yerleşen Vahide Perçim eski eşine yeniden kenetlendi. Eski eşi ile dostluğunu sürdürmeyi başaran Vahide Perçin, kanser tedavisi süresinde...
  5. Vahide perçin kimdir?

Vahide perçin kimdir?

Vahide Perçin , 13 Haziran 1965 tarihinde Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak İzmir‘de doğmuştur. Lisede grafik okudu, Üniversiteye başladığında İktisat Fakültesine girdi. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazandı, oraya devam etti. Okul devam ederken Ankara Sanat Tiyatrosu (AST) oyuncusu Altan Gördüm ile 1992 yılında evlendi. Okuldan mezun olunca eşiyle...

Sayfayı Paylaş