gebe
  1. selime34

selime34 Forum Okuru

vajina temizleme jeli kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında selime34 tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar aranızda vajina temizleme jeli kullanan varmı bir arkadaşım bana zararlı olduğunu söyledi hassas bir bölge olduğu için açıkcası biraz tereddüt ediyorum faydası olduğunu söyleyenlerde var aranızda temizleme jelini kullanan varsa olumlu olumsuz yorumlarını alabilirmiyim kullananlar nasıl memnun kaldınızmı memnun kalmayanlar ne açıdan memnun kalmadınız herhangi bir yan etkisi oluyormu

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.522
    Ödül Puanları:
    113
    Bu tür kimyasallarla vajinanızın ph şını bozarsınız.Günlük duşunuzu alın çamaşırınızı sık değiştirin .Kesinlikle tavsiye etmiyorum

vajina temizleme jeli kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. preseed jel kullananlar

preseed jel kullananlar

pre seed kullananlar preseed kullananlar preseed jel jel İNFERTİLİTE (Kısırlık) HASTA GRUBU . - Açıklanamayan infertilite hasta grubunda . - IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavileri öncesinde . - IUA ( Aşılama ) veya IVF ( Tüp bebek ) tedavilerinde negatif sonuç almış hastaların bekleme süreçlerinde . - Ovulasyon ( Yumurtlama ) takibi için ultrason muayenesinde . - Timed Intercourse...
  2. crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

arkadaşlar ben 10+6 günlük hamileyim yaklaşık 1 buçuk aydır crinone jel kullanıyorum jel kullandıktan sonra kahverengi renkte tortular halinde geliyordu ama 2 gündür çok az kahverengi damla geldi 2-3 defa dr umu aradım ve gittim bebeğim normal rahimde kanama görülmüyo dedi ama ben daha öncede 2 düşük yaptığım için çok tedirginim bu jeli kullananlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim ...
  3. Crione Jel kullananlar bilgi verebilir mi ?

Crione Jel kullananlar bilgi verebilir mi ?

Cirione % 8 jel adeti geciktirir mi kızlar ? Bu jeli kullanıyorum ama kaşıntı ve tahriş yaptı bende kullanan oldu mu bana biraz bu jel hakkında bilgi verir misiniz lütfen.
  4. Evde Duş Jeli Yapımı

Evde Duş Jeli Yapımı

Bu konu; Evde Duş Jeli Yapımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herşeyin doğalı ve ev yapımı son yıllarda hayli revaçta. İnsanlar elden geldiğince doğal yaşayabilmenin yollarını arıyorlar. Yoğurttan peynire evde yapılmaya çalışılırken cilt bakımı ürünleri ve makyaj malzemelerinin de evde yapılmazı mümkün. Şimdi vereceğimiz tarifle de evde duş jelinizi kendiniz...
  5. VAJİNA SABUNLA YIKANIR MI?

VAJİNA SABUNLA YIKANIR MI?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş