gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Vajinal kuruluk yaşıyorum nedeni nedir?

Konu, 'Çöplük' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Ağustos 2016
Vajinal kuruluk yaşıyorum nedeni nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum bunun nedeni ne olabilir?

Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum bunun nedeni ne olabilir?

Selam kızlar ben bir kaç aydır Regl Dönemi Düzensizlikleri yaşıyorum ve dr gittim geçer dedi ama geçmedi sizce bunun sebebi ne olabilir? Lütfen bu konuda bana Regl Dönemi Düzensizlikleri nedenleri için yardımcı olun ve bilgi verin.
  2. Vajinal bölgemde sürekli kaşıntı var nedeni nedir?

Vajinal bölgemde sürekli kaşıntı var nedeni nedir?

vajinal bölgede kaşıntı,vajinal bölgede kaşıntı nedenleri,vajinal bölgede mantar,vajinal bilgede mantar tedavisi hakkında bilgiler Vajinada kaşıntı, vajina bölgemizi ele geçirip bize kendimizi huzursuz hissettiren bir illettir. Çok büyük bir ihtimalle vajinal mantar hastalığının varlığına işaret eder. Bu mantar çeşidinin tıp dilindeki adı da “Candida Albicans”tır. Konuyu detaylandırmaya...
  3. Sürekli vajinal akıntım var bunun nedeni nedir?

Sürekli vajinal akıntım var bunun nedeni nedir?

vajinal akıntı nedenleri,vajinal akıntı neden olur,vajinal akıntılar enfeksiyon belirtisimi,vajinal akıntıların tedavisi,vajinal akıntılar hakkında bilgiler Vajinada akıntı” denildiğinde akla gelen ilk şey kötü kokulu rahatsız edici bir sıvıdır. Kadınların neredeyse tamamı hayatı boyunca en az bir kere bu problemden muzdarip olur. Durum bu haldeyken akıntı problemi hakkında bilgilenmek sana...
  4. Vajinal kuruluğum var nedeni nedir?

Vajinal kuruluğum var nedeni nedir?

Vajinal kuruluk yani ıslanma azlığı cinsel ilişkilerde büyük problemlere neden olabilmektedir. Bu sorunu eşiniz dahil kimseyle paylaşmak istemez, doktora gitmeyi düşünmezsiniz. Aslında vajinal kuruluk büyük bir sorun gibi gözükse de üstesinden gelinebilir bir durumdur. Sorunu daha kolay çözebilmek için vajinal kuruluğa neyin sebep olduğunu bilmemiz gerekir. Her yaşta ve her dönemde olan...
  5. Vajinal akıntı fazlalığım var nedeni nedir?

Vajinal akıntı fazlalığım var nedeni nedir?

Kadınlardaki vajinal akıntı, tamamen doğal ve normal bir durumdur, ama miktarında artış gözlenmesi bazı kadınlar için endişe verici olabilir. Genelde bu da normaldir, çünkü kadınların hayatları boyunca sabit olmayan ve dalgalanma gösteren östrojen düzeyleri zaman zaman akıntı fazlalaşmasına neden olabilir. Fakat sürekli artış göstermesi tıbbi bir sorunun göstergesi olabilir. Enfeksiyon ve...

Sayfayı Paylaş