gebe
  1. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

vajiniismus kabus olmasın

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında özlem_23 tarafından paylaşıldı.

yaklaşık bir hafta önce kadar vajinismus la ilgili konu açmıştım.10 aylık evliliğimin ilk gecesinde başlayan kabus iki gün önce bitti.bunu ilk burda paylaşmak istedim.şimdi mutluyum tekrar denemelerde de artık bir sorunum kalmadı.herşey normal ben eşimin kadınıyım artık.evliliğimin ilk ayında birleşme olamadığı için jinekoloğa gitmiştik.ama hiç sonuç alamadık.tekrar gitmemiz gerekiyordu ama bunu kendime yediremedim zorua gidiyordu.ve gitmedim.gerekirse boşanmayı kabul bile edebilirdim ama yeniden jnekoloğa asla.bu problemleri yaşayanların gideceği ilk yer jinekologtur elbet zaten buna karşı değildm ama zoruma gidiyordu.bunu ben başarmalıyım diyordum.eşim ilk günden itibaren hep yanımda oldu her denememizde olmadığında ağlıyorum ona kızıyordum onu suçluyordum.en ufak evde bir şeye sinirlenen adam bu konuda hep sakindi.ben sana söylüyorum bir gün olacak diyordu.şimdi oldu ve bana o gece söylediği ilk kelime kadınımsın...........şimdi söyleceğim şey çok önemli vajinismusu hiç bir tedavi olmadan başardım.vajinismus hastalık yada rahatsızlık değildir tamamen piskolojiktir.bunu başarmak sadece kişinin değil eşlerin anlayışı ile çözülebilir.eğerben başardıysam bunu yaşayan birçok kadın başarabilir.

2. ebru öz

ebru öz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki nasıl yendin anlatrmısın bende 6 aylık evlym ve 1 defa oldu çok acı çektm bdaha olmadı denyrz tam grecekken yne acıyo izin vermyrm ne yapacağım yardım et ltfnnn

vajiniismus kabus olmasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tual - Kabus

Tual - Kabus

Gittin biliyorum fakat hala rüyamdasın Bu sabah ızdırapla kahrolarak uyandım Anlatmak zor geliyor rüyada gördüğümü Fakat anlatmalıyım ki bu rüya çıkmasın Dün gece gördüklerim sanki gerçek gibiydi Garip ama yanındaki benden başka biriydi Olmaz tabi rüya bu ya sende onu sevmişsin Ve seni haketmişte onunla evlenmişsin Bugün beni aramalı işte döndüm demelisin Bu rüya ters çıkmalı teselli...
  2. Sınav Kabus Olmasın

Sınav Kabus Olmasın

Haziran ayı demek; sınav demek, heyecan demek, korku demek! ÖSS, OKS ve SBS'ler yaklaşırken, öğrenci ve velileri saran stres dalgasından kurtulmanın, kaygıyı başarıya dönüştürmenin yolları..... ÖSS, SBS, OKS, LGS... Bütün bu terimler kimilerinde hiçbir anlam ifade etmese de, öğrenciler ve onların aileleri için adeta 'ölüm-kalım' meselesi olan sınav isimlerinin kısaltılmışıdır! İyi bir...
  3. Çocuklar neden kabus görürler

Çocuklar neden kabus görürler

bebeklerde korkarak uyanma gece korkarak uyanmak uykuda korkan bebek çocuklarda uykuda korku bebeklerin uyanması Kabus bozukluğu her yaşta ortaya çıkabilen, ancak en yaygın olarak 3-5 yaşları arasında görülen ve genellikle rüya uykusu denilen dönemde ve uykunun ikinci yarısında ortaya çıkan ve herhangi bir dış etken olmadan korkutucu rüyaların görülmesi sonucu uyanmaya yol açan bir...
  4. Doğum sonrasında vajinusmus kabusu

Doğum sonrasında vajinusmus kabusu

İlk cinsel deneyimde ortaya çıktığı sanılan vajinusmus yani cinsel ilişkiye girememe sorunu, doğumdan sonra da yaşanabiliyor. Kadınların; çirkinleşme takıntısı, kendini anneliğe fazla kaptırma gibi nedenlerle cinsellikten soğumasıyla vajinusmus yaşanıyor. Doğum sonrası yaşanan hormonal değişimler çiftlerin cinsel hayatlarını alt üst ediyor. Acıbadem Etiler Polikliniği'nden Cinsel İşlev...
  5. İlaçlarda Paraben Kabusu

İlaçlarda Paraben Kabusu

paraben hangi ilaçlarda var paraben nelerde var içeren ilaçlar İlaçlarda Paraben Kabusu, paraben nedir, hangi ilaçlarda vardır konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Yapılan araştırmalara göre maalesef ki çoğu ilaçta paraben varmış melekler. Peki nedir bu paraben diyorsanız devamı yazımızda. Öldürücü madde 400′e yakın ilaçta varmış… Fransa, gıda ve ilaçlarda bakteri...

Sayfayı Paylaş