gebe
  1. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

vajinismus yardımm

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında özlem_23 tarafından paylaşıldı.

melekler mekanı vajinismus vajinismusu yenmek istiyorum vajinismusu yenmek kendim yendim ben yeni meleğim.meleklerinde kabusu olur mu?8 aylık evliyim böyle bir şeyle karşılaştım.ilk önceleri sorun etmiyorduk.eşim hep destek oldu.eşim çok anlayışlı olmasına rağmen ki hala öyle ama ben kendimi karşısında eğreti gibi duruyorum bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnun olucam

2. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    melekler uyuyormusunuz? öffffffff uyku kalmadı ki bende neyse iyi geceler melekler.allah böyle derdi olan herkese yardım etsin.

3. gamzeli1

gamzeli1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    banada yardımcı olurmusun.çok zor durumdayım.maddi durumumda yok lütfen yardımına ihtiyacım var:(

4. Her Damlam Sen

Her Damlam Sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Çok zor bir durum gerçekten yahu, stresi yenseniz bence her şey düzelir.

5. ananas

ananas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu zor bir hastalık ben yendim siz ne yaptınız tedavi olabildiniz mi

6. faesvu

faesvu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar ben yemi melek.orda kimse var mı

7. ELİFİM..

ELİFİM.. Forum Okuru

melekler ben vajinismusu yendim şimdi de bu iletiyi kucağımda 8 aylık kızımla yazıyorum. öyle doktor psikiyatr falan gitmedim ilaç falan da kullanmadım
    anladım ki bu hastalık tamamen psikolojik
    insanın kendi aklında bitirmesi lazım
    o zaman daha 8 aylık evliydim Düşünüyorum da hakikaten zor günlerdi
    akşam olsun istemiyordum , o yatak bana hayatımdaki en korkunç en kötü şey olarak görünüyordu. Her akşam bir eziyet, hayal kırıklığına dönüşüyordu. Artık iyice kendimden ve beceriksizliğimden nefret etmeye başlamıştım. En son bir gece yine denerken çıldırdım artık.
    "yeter artık" dedim "ne kadar acıyabilir ya, öldürecek kadar mı , hayır.ee o zaman acırsa acısın yeter artık her gece yaşadığım hayal kırıklığına değer mi, 8 aydır ne yediğim belli ne içtiğim, hayattan, kendimden nefret eder oldum. Olsun bitsin kurtulayım artık" dedim ve kendimi sıkmayı azıcık bırktım ve OLDU:)
    Allahım ne kadar mutlu oldum , ne kadar ferahladım
    8 ayın yorgunluğu bir anda gitti üstümden ve aylardır ilk defa o gece rahat bir uyku uyudum. Sabahına hayat güzelmiş diyerek uyandım:)
    Sizde yeter artık deyin ve ertelemeyi bırakın Bir an evvel yüzleşin kurtulun
    Siz gevşedikçe sıkıntınız daha da azalacak ve çok farklı duygular hissedeceksiniz.
    Bu ana kadar yaşadığınız acıların tamamen kendinizi kasmaktan dolayı olduğunu anlayıp, artık cinsel hayatınız ile ilgili farklı , daha hoş ve hiçbirşeye benzemeyen duygular hissedeceksiniz. Belki (benim gibi) artık isteyen tarafta siz olursunuz:) belli mi olur

vajinismus yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardımmm

Yardımmm

sperm suda yaşarmı spermler suda yaşar mı spermler yaşarmı sperm ne kadar yaşar mı kızlar slm ben yeni üyeyim ve çok heyecanlıyımm !!! 8 aylık evliyim ve ilk günden beri bebek istiydum ilk defa bu ay 2 gün geçikme oldu ve korkuyorum test yapmaya çünkü daha önceleri hep hüsrann.. Bu ay çok belirtilerim var sigaradan tiksinti geldi yorgunluk uykuya hasrattim sanki ve vs vs...n eyapıcamm bana...
  2. Yardımmm:(

Yardımmm:(

Albüme nasıl fotoğraf ekleyebilirim...albüm oluşturmaya giriyorum fakat fotoğraf ekleme işini beceremedim sanırım:hıms:
  3. yardımmm

yardımmm

kızlar 9 gun once asılama yaptırdım kacıncı gunlerde test yaptınız sız
  4. yardımm

yardımm

merhaba arkadaşlar adetim 10 gün gecikti idrar testi ve kan testi yaptırdım ikisi de pozitif çıktı ama doktora henüz gitmedim gitmek istiyorum ama biraz daha beklesem mi
  5. Yardımmm

Yardımmm

13 haftalık gebeyim kan degerim 8 bunun bebegime zarari olurmuu ve benim canim asiri derecede limon cekiyr ve ister istemez yiyorum kansizlik yapar diyorlar dogrumu lutfenn bilgilerinizi paylasin:(

Sayfayı Paylaş