gebe
  1. Ma lulu bere

Ma lulu bere Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Vajınusmus şırıngayla hamıle kalanlar ??

Konu, 'Kadınlar' kısmında Ma lulu bere tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar ben vajınusmus hastasıyım bır yıldır esımle ılıskıye goremıyorum tabı daha farklı sekılleree rahatlama oluyor . Ama bebegımızın olmasını esım benden daha cok fazla ıstıyor artık kavga falan etmeye basladık bu ay bı yontem oğrendım ne kadar dogru bılemıyorum Beyza yanımada yazdım fakat daha msjımı gormedı . Anlatayım bu yontemı sadece vajınusmus olanlar degıl herkes kullanıyormuş galıba ! Spermler dıs ortam da cok fazla yaşamadıkları ve kalıtelerı düşükleri ıcın partnerınız ağzınıza boşalıyor ve hemen sırıngaya cekıp vajınadan yumurtlama gününüze denk getırmek şartıyla gonderıyorsunuz ben denedım bugun 9. Gun ılıskıden sonra pek belırtım yok sadece bugun tavuk yerken bana com kotu koktu tıksındım tarım bıraktım ve goguslerımde acı ayrıca atesım var mıs gıbı baska da bı belırtım yok acıkcası bana yardımcı olabılcek bırı varmı yada bu sekılde hamıle kalan ?

2. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Cnm keşke doktoruna görünüp hastalığını iyi edip sonra deneseydin en azından aşılama tüp bebek falan bile olur ama bu yaptığın bilemiyorum ne kadar doğru hele ki ağzına boşalması çok saçma geldi bana hijyenik değil

3. Ma lulu bere

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bılıyorum ama bunun zararlı oldugu hıc bı yerde yazmıodu ınan benımde mıdem kalktı ama yapacak bısım yok daha 22 yasındayım ve hastanelerden korkuyorum herseyden korkuyorum aklıma baska bısı gelmedı sızce spermler gıtmısmıdır ? Bu sekılde cok kısı hamıle kalmıs

4. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Cnm korkacak birşey yok hastaneden daha fazla hastalık kapma da bu şeyden ve anlamadığım neden illaki ağzına boşalıyor çok etkili bir yontemse bir kaba bosalsin ki o da saçma bence bir an önce git doktora

5. Ma lulu bere

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cunku dıs ortam da havayla temas etmemesı gerekıyor ıgrn c bı durum bılıyorum ama bu ısın doğruluk payı var sadece yardımcı olmanız ıcın sordum yargılamanız ıcın degıl

6. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yargilamiyorum seni sadece her yazılan şeye inanma diyorum sana yardımcı olmak için yazdım ama sen farklı algiliyorsun

7. Ma lulu bere

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Baska carem yok korkum var olmasa vajınusmus olmazdım degıl mı basına gelmedıgım surece anlayamazsın sanırım Allah kımsenın basına vermesın bu yuzden evlılıgım son bulacak

8. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Saçmalama neden evliliğin son bulsun. Tabiki hastalik elinde olan birşey değil ona birşey demedim. Ama korkunu bir şekilde yenmelisin üstüne gitmelisin korkularinin esin olsun yanında annen olsun belki o zaman daha rahat olursun.

9. Ma lulu bere

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Annemi 5 ay önce kaybettım babamla da bu konuyu konusamıyorum . Esımın aılesı zaten sıkıntılı hıc anlayıslı degıller bu yuzden dışlanmış durumdayım esımden söğüdümü onu ıstemedıgını düşünüyorlar esımın kafasına gırıyorlar doktorlar falan hıc bı cozum bulamıyorum olmuyor

10. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Basın sağolsun cnm cok üzüldüm. Belki bir psikoloğa gitsen ama esinle beraber işinize yarabilir. Zaten bu konuyu babanla konusamazsin. Ayrıca eşinin ailesini hiç takma çünkü bütün hepsi aynı cnm gelin pek sevilmez bu her yerde öyle

11. Ma lulu bere

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Insallah hamıle kalmışmışız ben baska bısı ıstemıorum bıdaha bıle bısı yapamam zaten ben cok rahatsız oldum . Ayrıca mıdem kaldırmadı aglaya aglaya yaptım . En son ben boşıcam o olcak acaba bu sekılde hamıle kalabılmısmıyımdır bunu merak edıyorum Nasıl oğrenebılırız

12. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Adetine kaç gün var

13. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Esin sana karşı anlayissiz mi davranıyor

14. Ma lulu bere

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok anlayışsızlar adetıme 5 6 gun var daha

15. ossi__m

ossi__m Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Adetin gecikirse çubuk test al eczaneden iki üç lira birşey öyle bakarsın

Vajınusmus şırıngayla hamıle kalanlar ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  2. hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...
  3. 3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

ben bu ay ocakta 17 tedavıye baslıcam 3 kez aslılama yapılicak esımde sperm hareketlılıgı dusuk ama doktorlar asılama onerdı
  4. Şırınganın icadı

Şırınganın icadı

Şırıngayı Kim İcat Etti Şırınganın mucidi kimdir Merhaba arkadaşlar hiç düşündünüz mü şırıngayı kim icat etti kim keşfetti diye? Bir misafirimiz düşünmüş ve haliyel merak etmiş ve bizden bu konuda yardım istemiş :) İşte size şırınganın icadı arkadaşalrım; Şırıngayı ilk kez kullanan hekim olarak Fransız cerrahı Charles Gabriel Pravaz kabul edilir. 1853 yılında Charles Gabriel Pravaz,...
  5. hamılemıyım

hamılemıyım

merhaba kızlar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım edın ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı...

Sayfayı Paylaş