gebe
  1. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

vajinusmusu yendim

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında nazlı_85 tarafından paylaşıldı.

Merhaba Arkadaşlar...Ben evleneli 5 ay olcak neredeyse ve 4,5 ay vajinusmusla uğraştım.Eşimle tam bir birleşme olmadı.Doktora gittik kızlık zarın septalı ve kalın dediler.Köprüyü almamız lazım dediler ve aldılar.Biz bekledik rahat olcak artık diye ve yine hüsran.Artık bi mucize olsada olsa diye bakıyordum.Sonra netten sürekli araştırdım.Egzersizleri buldum.Bir kaç kişininde desteğiyle başladım egzersizlere.Ama yılmadım günde 40 dk.egzersiz her gün bir aşama yapmaya gayret ettim ve 1 haftada yendim çok şükür. Şimdi ben gibi bu hastalıktan muzdarip olan arkadaşlarıma yardımcı olmak istiyorum.Aslında hiçte abartılacak bir şey yokmuş.Ama işte bilinç altı oraya bir şeyin girmesini kabul etmiyor. Egzersizlerde ki amaç ta oraya yabancı bir cismin çok kolay girebileceğini göstermek.
    İlk başta nefes egzersizi yapıyoruz.Daha sonra aynayla va....bakıyoruz.Orayı keşfediyoruz.Bakarken nefes alıp veriryoruz verirken ıkınıyoruz ve ıkındığımız da oranın açıldığını görüyoruz.

İlk gün 1 kulak çöpüyle başladım.baktım rahat oldu hemen 3 e çıkarıp denemdim.biraz zorlandım ama oda oldu.

Ertesi gün kalem kalınlığında aparata geçtim oda çok rahat oldu.

3.gün aparata bir kat pamuk sardım.sterçleyip eldiven geçirdim bolca jelledim ve onu denedim nefes ve ıkınma yardımıyla onuda yaptım.
    4.gün son aparat kalınlığının üstüne bir kat daha pamuk sardım.
    5.gün p....kalınlığına getirdim aparatı rahatça oda oldu.
    6.p....denemesi yaptık.yarısı oldu.tabi moral bozukluğu oldu bende.ama yılmadım yine.
    7.gün aynı aparatla egzersiz yaptım daha sonra eşime yaptırdım ki eşimin yönetimine kendimi bırakabileyim diye.hemen arkasından p....denemesi yaptık ve çok rahat oldu.

İnanın azim ve istekle bu iş 1 hafta bile sürmüyor.Yeter ki yenmek için istek olsun.Rabbim kimseye vermesin bu sıkıntıyı.Çok şükür ben kısa sürede yendim evliliğim çok zedelenmedi.Eşim sürekli destek oldu.Şimdi onun gözlerindeki ışıltı beni çok mutlu ediyor.
    Yardımcı olabilceğim arkadaşlara seve seve yardım ederim...

Son düzenleme: 5 Nisan 2011
    kutla, beyazlale ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım öncelikle geçmiş olsun.Seni azminden dolayı kutlarım.Bu durumun gözde büyütülecek bir durum olmadığını gördün.Biraz cesaret ve egzersizlerle vajinusmusu yendin..Eee artık evliliğinizin tadını çıkarın sonrada bizi teyze yapın.Canım sana ayrıca bu yararlı konuyu açtığın için teşekkür ederim.Senin durumunda olanlara umut ve ışık olacaksın inşallah:)

nazlı_85 bunu beğendi.
  3. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ablacım senin ve eşimin desteği ile yendim senin duaların yetti :) inşallah benden önce sen anne olursun inan bunu canı gönülden istiyorum.Bu yazdıklarımla da vajinusmuslu arkadaşlara yardımım dokunur inşallah.Rabbim kimseye bu sıkıntıyı vermesin.vajide rekor 17 seneymiş.ben bunu duyduğumda çok tırstım ya bende öyle olursam bu kadar uzarsa diye.ve sonra gaza geldim beynime yerleştirdim ve hemen başladım çalışmalara çok şükür bitti gitti :)

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canımmmm geçmiş olsunnn bak gördünmü korkulacak hiç bişey yokmuş. hepsi pskolojik sende bunu başardınnn. rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallahh.

nazlı_85 bunu beğendi.
  5. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    aminnnnnn :) çok tşk ederim canım.evet ya orası koca bir arenaymış meğer tamamen bilinç altı.oraya yabancı bir cismin girebildiğini egzersizler sayesinde anladım ve çok şükür bitti :)

6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    çok sevindimm canım inan. beş ay deyince çok şaşırmıştım çok şükür atlattınız o kötü günleri inşallahh bundn sonra herşeyy çok güzel olur senin için bide tombik tombik bebek haberi verirsinn süper olur canım :D:D hadi hayırlısı hakkınızda :D:D

7. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım aminnn :) dur kıs daha benden önce çitos ablam var ben azcık evliliğimin tadını çıkarım ondan sonra bebiş yaparız inşallah.Rabbim çitos ablama ve tüm isteyenlere hayırlı evlatlar versin.Kimseye dermenı olmayan dert vermisin :)

8. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım aminnn :) dur kıs daha benden önce çitos ablam var ben azcık evliliğimin tadını çıkarım ondan sonra bebiş yaparız inşallah.Rabbim çitos ablama ve tüm isteyenlere hayırlı evlatlar versin.Kimseye dermenı olmayan dert vermisin :)

9. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aminnnnnnnnn aminnnnnnnnnn inşallahhhhhhh.

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim ne yaptım ben sırtımda yük mü taşıdım:kiss: seni böyle mutlu görmek çok güzel.Sana ve asime güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Allah sizlerden razı olsun canım kader kısmet Allah her şeyin hayırlısını yapsıın hepimize hayırlı evlatlar versin amin..

ASİMELEK ve nazlı_85 bunu beğendi.
  11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben pek bilmiyorum bu konuyu ama anlattığın kadarıyla birseyler anladım allah kimseye vermesin böyle dert güzel olan hersey zormus aslında yaaaa :D

kutla ve nazlı_85 bunu beğendi.
  12. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım çok zor bir şey evlenmeden önce hayalini kurduğun şeyleri yapamamak kötü bir şey.Rabbim kimseye vermesin.Aslında çok kolay bir şey ama işte beyin kabul etmiyor.

13. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vajinusmus sorunu yaşayan tüm kadınlara örnek olsun diyor ve seni azminden ötürü tebrik ediyorum. İnsan istedikten sonra alt edemiyeceği şey yoktur değil mi? Helal olsun sana, bu konuyu burdan paylaşıpta sevincini yazdığın için ise ayrıca teşekkür ediyor ve hayranlığımı belirtmek istiyorum :)

Bravo vallahi:) Vajinusmus sorunu olan kadınlar ibret alsınlar senden :)

14. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim Rüyacım.Doğru diyorsun insan istedikten sonra herşeyle başa çıkabilir yeterki dermanı olsun dertlerimizin.Rica ederim :) burada da bir kaç arkadaş vardı aynı sıkıntıyı yaşayan artık pek karşılaşamıyorum.İnşaallah okurlar ve bir an önce kurtulurlar diye paylaştım.Bunun tek çaresi bu egzersizler doktorada gitseler aynı şeyler söyleniyormuş.

15. nazlı_85

nazlı_85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim Rüyacım.Doğru diyorsun insan istedikten sonra herşeyle başa çıkabilir yeterki dermanı olsun dertlerimizin.Rica ederim :) burada da bir kaç arkadaş vardı aynı sıkıntıyı yaşayan artık pek karşılaşamıyorum.İnşaallah okurlar ve bir an önce kurtulurlar diye paylaştım.Bunun tek çaresi bu egzersizler doktorada gitseler aynı şeyler söyleniyormuş.

vajinusmusu yendim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum sonrasında vajinusmus kabusu

Doğum sonrasında vajinusmus kabusu

İlk cinsel deneyimde ortaya çıktığı sanılan vajinusmus yani cinsel ilişkiye girememe sorunu, doğumdan sonra da yaşanabiliyor. Kadınların; çirkinleşme takıntısı, kendini anneliğe fazla kaptırma gibi nedenlerle cinsellikten soğumasıyla vajinusmus yaşanıyor. Doğum sonrası yaşanan hormonal değişimler çiftlerin cinsel hayatlarını alt üst ediyor. Acıbadem Etiler Polikliniği'nden Cinsel İşlev...
  2. vajinusmus

vajinusmus

slm melekler adınıza istifaden size bir sorum olucak vajinusmusla ilgi bilgiler verebilirmisinz.
  3. Vajinanın küçüklüğü vajinusmusla alakalımı?

Vajinanın küçüklüğü vajinusmusla alakalımı?

vajnam küçük bu yüzdenmi vajinusmusum,vajinanın küçük olması ,vajinusmus neden olur,vajinusmus hakkında bilgiler Bir kısım hasta, sadece kendilerinin başka kadınlardan farklı olarak, küçük bir vajinaya sahip olduğuna inanır. Mastürbasyonu ve kadının kendi bedenini tanımasını engelleyen, cinsel duyguların ifadesini ayıp sayan, cinselliğin erkeğin istediği ve kadınların zorla katlanması...
  4. Vajinusmus hastalarının bebeği olurmu?

Vajinusmus hastalarının bebeği olurmu?

Halk arasında cinsel soğukluk olarak tanımlanan vajinismus aslında psikolojik ve fizyolojik bir hastalık olarak yorumlanarak pek çok yönden ele alınması gerekiyor Vajinismus pek çok psikolojik neden sonucunda gelişmiş olabilir. Bunlar arasında çocukluktan kalma korkular, katı bir toplum düzeni içerisinde yaşama, katı ahlak kuralları ve tabular, suçluluk, ayıp, günah gibi kavramların aşırı...
  5. vajinusmusu yendim hamile kalamıyorum

vajinusmusu yendim hamile kalamıyorum

Beyza hanm merhaba ben hamilemiyimden ayşegul .sizinle özelden çok konuştuk.bana çok yardımınız oldu.sizin sayenizde vajinusmusu yendim .vajinusmus için herkeze tavsiyem doktor doktor gezmeyin beyza hanımı dinleyin ben sayesinde 15 günde yendim.ama hamile kalamıyorum .ilişkiden sonra spermler geri akıyor ve kanla karışık akıntım var .sitenize üyelim kabul edilmedi .nasıl üye olabilirm sizinle...

Sayfayı Paylaş