gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vakia suresinin faydaları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Vakia suresinin faydaları nelerdir lütfen Vakia suresinin faydaları hakkında bir konu açın ve bilgiler paylaşın hanımlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vakia suresinin faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sureler

Sureler

(Herbir sureyi ismi ilede arayabilirsiniz) 1- Fatiha Suresi: Rüyada Fatiha Suresini okumak, hayirli Islere nail olmaya, dualarin kabulüne, bazen de haccetmeye isarettir. Rüyada Fatiha'yi veya ondan bir ayet okudugunu, yahut kendi üzerine okundugunu görmek, o kimseye Allahu Teala'nin ser kapilarim kapayip, hayir kapilarim açacagina isarettir.; 2- Bakara Suresi: Rüyada Bakara Süresini veya ondan...
  2. Vakia Süresi

Vakia Süresi

Ömer Ibnül-Hattab (RA) hazretlerine göre; rüyasinda Vakia suresini okudugunu veya okunurken dinledigini gören kimse, dünyada zaruret ve yokluk yüzü görmez. Ahirette de her cihetle güzel ve rahat olur. Cennetle müjdelenmistir. Dünyada korkusuz bir hayat sürer. Bir baska rivayete görede: Rüyada Vakia süresini veya ondan bir parçayi okudugunu, yahut kendi üzerine okundugunu görmek, dünyada...
  3. tahiyyat suresinin anlamı..

tahiyyat suresinin anlamı..

tahiyyat suresi tahiyyat suresinin anlamı peygamberimizin miraca çıktığı zaman bize nail olan sure arkadaşlar bildiğiniz gibi peygamberimiz miraç gecesi göğe yükselip cehennemi cenneti göğün yedi katını sonrada allah c.c lüyü görmüştür..( rabbim bizede nasip etsin işallah) cebrail a.s rehperliğinde bütün göğü dolaştıktan sonra alllah c.c nün yanına getirilmiştir. aralarında sadece bi...
  4. meryem suresinin faziletleri

meryem suresinin faziletleri

arkadaşlar ben 15 gün oldu başlayalı her gün okuyorum içimden bir his faydası olacak diyor çünkü okumaya başladığın zaman içimden ağlamak geliyor kendimi zor tutuyorum ben interneetten okuyorum yanlışsız olsun diye okuyan hoca da o kadar güzel okuyor ki hissettiriyor yani....Allahım kabul eder inşallah
  5. Kevser Suresini Okumanın Faydaları

Kevser Suresini Okumanın Faydaları

kevser suresi, kevser suresinin anlamı, kevser suresinin faziletleri Kevser suresini okumanın faydaları ve faziletleri hakkın da bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Okunmasın da büyük faziletler ve faydalar olan Kevser cennette akan bir ırmağın ismi olmakla birlikte okunmasıda çok faydalıdır. Günde 100 defa okuyanın her isteği olur. Çok okuyan ve okumaya devam eden Peygamber Efendimizi...

Sayfayı Paylaş