gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vakıf Gureba randevu alma bilgilerini paylaşırmısınız acil

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acilen vakıf gureba hastanesinden randevu almam lazım, ne yapmam lazım ? Telefon mu etmeliyim oraya gitsek bakarlar mı? Yardım edermisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Vakıf Gureba hastanesinden internet aracılığıyla randevu almanız mümkündür. BUnun için aşağıdaki linke tıklamanız ve kimlik bilgilerinizi ardından randevu alacağınız bölüm bilgilerini girmeniz yeterli:
    VAKIF GUREBA ONLINE RANDEVU

Eğer telefonla randevu almak istiyorsanız aşağıdaki santral numarasını arayabilirsiniz:

Santral : 0 (212) 453 17 00 - 0 (212) 453 17 00

Vakıf Gureba randevu alma bilgilerini paylaşırmısınız acil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hablemitoğlu - Alman Vakıfları / Bergama Dosyası

Hablemitoğlu - Alman Vakıfları / Bergama Dosyası

Aralık 2002'de "faili meşhul" bir cinayete kurban giden değerli araştırmacı, Cumhuriyet Tarihçisi Dr. Necip Hablemitoğlu bu kitabında Alman Vakıflarının Türkiye'deki faaliyetlerine, yapısına ve bağlantılarına mercek tutuyor. Bu vakıfları Bergama'da altın madeni işletilmesinin önüne geçmeye iten dinamikleri inceliyor. Söz konusu vakıflarla işbirliği yapan Türk aydınlarının tutumunu...
  2. Pasaport Randevu alma

Pasaport Randevu alma

türk pasaport randevu e konsolosluk pasaport randevu sakarya e konsolosluk alma pasaport randevusu alma,pasaport randevusu sorgulama,pasaport randevusu al, e pasaport randevusu Türkiye'de 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren e-Pasaport uygulamasına geçilmiştir. Tüm dünyada e-Pasaportların kullanıma girmesine ve bu sayede belge güvenliğinin artmasına bağlı olarak giderek artan sayıdaki ülkede...
  3. araç muayene randevu alma diyarbakır

araç muayene randevu alma diyarbakır

merhaba arkadaşlar ben fisun diyarbakırda yaşıyorum aracımın muayenesi geldi muayene ettirmem lazım bu konuda sizden yardım iastiyorum araç muayene randevu alma nasıl ve nereden yapılıyor diye.
  4. Acıbadem Kadıköy Hastanesi Randevu Alma İle İlgili Bilgiler

Acıbadem Kadıköy Hastanesi Randevu Alma İle İlgili Bilgiler

Bu konu; Acıbadem Kadıköy Hastanesi randevu alma ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Allah kimseyi düşürmesin, onlarsız da bırakmasın diyoruz ve bir önce ki konumuzda verdiğimiz Özel Hisar Intercontinental Hastanesi iletişim bilgileri ardından bu sayfamızda da Acıbadem Kadıköy Hastanesi randevu alma bilgileri ile sizlerleyiz... Acıbadem...
  5. Vakıf Gureba hastanesinde randevu almak için  ne yapmam gerekiyor

Vakıf Gureba hastanesinde randevu almak için ne yapmam gerekiyor

Selamlar, annemi vakıf gureba hastanesine muayeneye götürmek istiyorum ama nasıl randevu alacağımı bilmiyorum. Acaba gidince randevu alabilirmiyim yoksa gitmeden randevu mu almam gerekiyor ?

Sayfayı Paylaş