gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vakİt Çok DeĞerlİdİr!

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir yılın değerini anlamak için: Final sınavını geçememiş bir öğrenciye sor.
    Bir ayın değerini anlamak için:
    Erken doğum yapmış bir anneye sor.

Bir haftanın değerini anlamak için:
    Haftalık bir gazetenin editörüne sor.

Bir saatin değerini anlamak için:
    Buluşmak için bekleyen aşıklara sor.

Bir dakikanın değerini anlamak için:
    Treni, otobüsü ya da uçağı kaçıran birine sor.

Bir saniyenin değerini anlamak için:
    Bir kazadan sağ çıkan birine sor.

Bir milisaniyenin değerini anlamak için:
    Olimpiyatlarda gümüş madalya kazanmış birine sor.

Vakİt Çok DeĞerlİdİr! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyadan çok değerli manzaralar

dünyadan çok değerli manzaralar

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768. Bu resım kucultulmustur.Gercek...
  2. annelerimizden çok değerli nasihatlar!

annelerimizden çok değerli nasihatlar!

komik nasihatlar 1-Sırlarını sevdiğinle paylaşman daha iyidir. Saklamaktan kaçın. 2-Hep kendini savunma. Sen Onu, O seni savunsun. 3- Bağışlamayı öğrenin, alışkanlık haline getirin. Hata sandığın her şeyin Üstüne gitme, belki aşırı tepki gösterdiğini sonra anlayınca mahçup olursun. 4- Eşiniz, sevdiğiniz kızgınken sert karşılık verme. Sakin oluver. Bir gün de sen gereksiz kızdığında O...
  3. Ben çok değerliyim........

Ben çok değerliyim........

ben değerliyim çünkü BEN ÇOK DEĞERLİYİM........ Bir konuşma sırasında adamın biri kadının birine sormuş: 'Nasıl bir erkek arıyorsun?' Kadın bir süre sessiz kaldıktan sonra adamın gözlerinin içine bakarak sormus: 'Gerçekten bilmek istiyor musun?' Adam biraz isteksiz, 'Evet' demiş. Ve kadın baslamış anlatmağa… 'Bugün ve bu yaşta bir kadın olarak, bir erkeğe onun benim için benim kendime...
  4. Dini çok değerli sözler

Dini çok değerli sözler

değerli dini sözler çok değerli sözler mükemmel dini mükemmel ßüTün öZL€DiKL€R!im ߀ND€n aYRı YaŞıYoR...!!!! ß € $ P a R a € d € R M i V a r L ı q ı n . . . ? K i Y o k L u q u n ß e n i A c ı t S ı n . . .!! A$k'La SakLanßaç ØYnuYØrum !! £n iYisi içimden 9'a kadar SaymaK we Ønu ØLduğu Yerde UnuTmak ...!! KØrkma KaLß!m GeÇeR aCıSı !LK D€Famı a$ıK ØLdun Sen ...!! VaR mı aŞKın ßenLe KavgaSı...
  5. Gözyaşınız çok değerli

Gözyaşınız çok değerli

gözyaşı resimleri gözyaşı resmi gözyaşi BASİT GİBİ GÖRÜNÜR BİZİM İÇİN GÖZ YAŞLARI DUYGUSAL BİR ANDA ORTAYA ÇIKIVEREN BİŞEYDİR AMA NELERE YARIYORMUŞ BAKALIM...... Gözyaşı, gözün sağlıklı kalmasını ve göz kırpma hareketini yaparken rahat hissetmemizi sağlar. Bazı insanlarda gözyaşı üretimi azalır veya üretilen gözyaşı kalitesinde bozulma meydana gelir. Bu durumda ortaya çıkan...

Sayfayı Paylaş