gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Vakit muhabiri: Kayıt yok, not aldım

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı, CHP Genel Sekreteri Önder Sav’ın "dinlendiği" iddiaları üzerine Vakit Gazetesi Muhabiri Aslan Değirmenci’nin bilgisine başvurdu. Soruşturmayı yürüten Memur Suçları Soruşturma Bürosu’nda görevli Cumhuriyet Savcısı Vahdet Polatkan’a bilgi veren Değirmenci, adliyeden ayrılırken yaptığı açıklamada, "Vakit Gazetesi’nin daha önceki açıklamasını teyit ettiğini" söyledi. "Merak edilecek fazla bir şey bulunmadığını" ifade eden Değirmenci, şöyle konuştu: Sav’ın telefonu açık kaldı "Bir konu üzerine telefon açtığım Önder Sav, bana, ’Bir dakika, misafirim var’ dedi. Bir süre bekledim. Seslenmeme rağmen Sayın Sav herhangi bir cevap vermedi. O sırada gazeteci merakıyla kulak verdiğim konuşmayı not aldım. Konuşmanın kayda alınması ya da bana bir ses kaydının gelmesi söz konusu değildir. Savcı’ya, özetle bunları anlattım."
    kaynak:hürriyet.com
    kaynak:hürriyet.com

Vakit muhabiri: Kayıt yok, not aldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayıtlardan alınmış gerçek bir konuşma

Kayıtlardan alınmış gerçek bir konuşma

çağrı merkezi komik ses kayıtları call center komik ses kayıtları call center (gerçek ses kayıtlarından alıntı) - Garanti... - Benım pos cihazımda sorun var işlem yapamıyorum. - Nasıl bir sorun var? Hangı işlemi yaparken problem çıkarıyor? - Ekranında yabancı terimler var. Hiç bir menüye giremiyorum. - Anladım. Makinanızın programı silinmiş. Yetkili servise bildirimini yapıyorum bir...
  2. İş Çok Vakit Yok

İş Çok Vakit Yok

İŞ ÇOK, YAŞAMAYA VAKİT YOK! Hayatta belki birçok yol var; yürümekle aşınmayan, daha az seçilen ya da hiç bilinmeyen. Ama genel olarak bu yollar iki rotada buluşuyor. Ya dengeli bir yaşam seçip terazimizi elden bırakmayacağız ya da iniş çıkışlarla uçlarda olacağız. Kimimiz bu dengeyi hayatın her alanında yakalamaya çalışıyoruz. Denge bizi ayakta tutuyor çoğu zaman. Vücudun kimyasal...
  3. Yaşar - Vakit Yok Gemi Kalkıyor

Yaşar - Vakit Yok Gemi Kalkıyor

Geç kalacaksın hiç yok zaman Düşünme sakın olma pişman Yalnız kalamaz hiçbir yaratık Vakit yok gemi kalkıyor artık Bu gemide ah bende olsaydım Açık denizlere yol alsaydım Vız gelirdi herşey inan bana Yerter ki ben sana varsaydım Sormuyor musun kendi kendine Dünyada herşey dengi dengine Aldırma saat işliyor tıktık Vakit yok gemi kalkıyor artık Hayat zalim yollarda pürüz Bir...
  4. Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık Notaları

Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık Notaları

Vakit yok gemi kalkıyor artık notaları lazım ya meleklerim bu konuda bana yardımcı olursanız sevineceğim hadi panpişlerim benim :D:D
  5. ''Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık'' Notaları

''Vakit Yok Gemi Kalkıyor Artık'' Notaları

vakit yok gemi kalkıyor artık, şarkısı, notaları, nasıl, çalınışı, ile ilgili bilgiler burada melekler Eskilerden ama hiç modası geçmemiş olan hatta pop sanatçımız Yaşar'ın da seslendirdiği bir parçanın notalarını paylaşıyoruz melekler :) Şu gemide ah ben de olsaydım Açık denizlere yol alsaydım Vız gelirdi herşey inan bana Yeter ki ben sana varsaydım :)

Sayfayı Paylaş