gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vakit Tamam

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Vakit tamam, Seni terk ediyorum.
    Bütün alışkanlıklardan öteye,
    Yorumsuz bir hayatı seçiyorum
    Doymadım inan, kanmadım sevgine...

Güçlü biri değilim ben. Hiçbir zaman da olmadım. Ama güçlü bir karar vermem gerekti kendimi korumam için, güç bir karar vermem gerekti, verdim. İçimde yıktığın onca şeyin intikamını alır gibi gidiyorum şimdi. Senden öcümü alır gibi. Paramparça ettiğin hayatımın her bir parçasını senden koparıp geri alır gibi. Kendimi bütünler gibi, bizi parçalıyorum.

Vakit geldi. Seni terk ediyorum.
    Korkulu geceleri sayar gibi
    Birdenbire bir yıldız kayar gibi
    Ellerim kurtulacak ellerinden
    Bir kuru dal ağaçtan kopar gibi.

Yenilerek zafer kazanıyorum. Parçalanarak tamamlanıyorum. Seni canım gibi severken, senden vazgeçiyorum. Seni kendimden çok severken, kendimi seçiyorum.

Aşksa bitti gülse hiç dermedik
    Bul kendine kuytularda hadi dal
    Seninle bir bütün olabilirdik
    Hoşça kal gözümün nuru, hoşça kal

Sen ve benden bizi yaratmaya çalıştım ben. Sana kendimi adarken, sen hep ayrı kaldın içimde. Kendini sakladın. Yaklaştırmadın yüreğine, duvarlarını yıktırmadın. Ben ne kadar sen oldumsa, sen de o kadar sen kaldın. Biz olamadık; sen kaldık. Biz olarak verdiğim savaşı, ben olarak bırakıyorum şimdi. Şimdi senden vazgeçiyorum. Şimdi bizi terk ediyorum.

Vakit tamam seni terk ediyorum
    Bu incecik bir veda havasıdır
    Parmak uçlarına değen sıcaklık
    İncinen bir hayatın yarasıdır.

Güçlü biri olmadım ben. Sanma ki kolay olacak benim için sensiz yaşamak. Sanma ki göğüs gerebileceğim sensizliğin acılarına. Aldığım her nefeste seni içime çekerken, sanma ki hiç anmayacağım adını.

Sanma ki yaşayabileceğim.
    Sanma ki bir hayat kurabileceğim.
    Kalacak tüm izlerin hayatımda
    Gözümden bir damla yaş aktığında
    Bir yer bulabilsem seni hatırlatmayan
    Kan tarlası gelincik şafağında.
    Ölümse korktum savaşsa hep kaçtım
    Vur kendini korkularda hadi al
    Sen bir suydun sen bir ilaçtın
    Hoşça kal canımın içi,
    Hoşça kal

Vakit Tamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vakit Geldi

Vakit Geldi

VAKİT GELDİ Cüneyd-i Bağdâdî, insanlara ilim öğretmek için bir meclis kurdu. Herkes bu sohbetlere gelip istifâde etmeye başladı. Bir gün hıristiyan fakat hıristiyan olduğuna dâir görünüşte bir alâmeti bulunmayan bir genç, Cüneyd-i Bağdâdî'nin sohbet ettiği meclise gelip, Cüneyd-i Bağdâdî'ye şöyle dedi: "Ey üstâd! Hazret-i Peygamber buyuruyor ki: "Müminin firâsetinden korkunuz....
  2. Kıraç - Vakit Tamam Seni Terk Ediyorum

Kıraç - Vakit Tamam Seni Terk Ediyorum

seni terk ediyorumm hoşçakal bütün alışkanlıklardan öteye vakit tamam seni terk ediyorum bütün alışkanlıklardan öteye yorumsuz bir hayatı seçiyorum doymadım inan kanmadım sevgiye*2 korkulu geceleri sayar gibi birdenbire bir yıldız kayar gibi ellerim kurtulacak ellerinden bir kuru dal ağaçtan kopar gibi*2 aşksa bitti gülse hiç dermedik bul kendini kuytularda hadi dal*2 senle bir bütün...
  3. Ceza Tamam

Ceza Tamam

Canımı verene dek mi savaşacam ben acaba Gözümün içine bakınız Araba peşinde koşana merhaba ne demek istedim ben anla ... Kaderi geriye çevireceksen haydi gel çevir de Anamın gözüne yaşlar inmesin bu yagmur dinmesin Yalancı kazanamaz ki savaşı Bırakın evine donene respect Kompleksli ruhlara selamlar olsun Ceza mikrofonunu açtı,Nefretini bir döktü ki sen sorma Dövünen kalplere gem vurma...
  4. Tamamı ödenmiştir

Tamamı ödenmiştir

Kucuk cocuk bir aksam mutfakta yemek yapan annesine gelir ve ona uzerine birseyler yazdigi bir kagit parcasi uzatir. Annesi ellerini onlugune kuruladiktan sonra kagitta yazili olanlari okur. Soyle yazmaktadir: cimleri bictigim icin: 5 Dolar bu hafta odami temizledigim icin: 1 Dolar senin icin markete gittigim icin: 0,5 Dolar sen alisverise gittiginde kucuk kardesime baktigim icin: 0,25 Dolar...

Sayfayı Paylaş