gebe
  1. markacı

markacı Forum Okuru

vakko çanta alıp kullananların yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında markacı tarafından paylaşıldı.

vakko ürünlerini oldum olası severek kullandım ama ne yalan diyeyim şimdiye kadar vakko çanta hiç kullanmadım bayanların çanta merakını malum artık vakko marka bir çanta edinmemin zamanının geldiğini düşünüyorum ama hayalkırıklığı yaşamda istemiyorum aranızda vakko marka çanta alıp kullanan varsa olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarını bekliyorum

vakko çanta alıp kullananların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Vakko deri çanta modelleri

2012 Vakko deri çanta modelleri

Vakko deri çanta modelleri örnekleri ve fiyatları Vakko firmasının yeni kış sezonunda çıkartmış olduğu 2012 model çantalar kızlar. Ayrıntılı bilgi ve çantaların fiyatları için Vakko Kadın Deri Çanta linkine tıklamanız yeterli VAKKO ÇANTA MODELLERİ 2012
  2. progynex iğnesi kullananların yorumları...

progynex iğnesi kullananların yorumları...

Selam arkadaşlar bende hamileyim son satıma göre 7 haftalık ama geç döllenme olabilir dedi doktorum keseyi görmüştüm öyle sevinmiştim ki 27 nisanı bekliyordum kalp atışları için ama nokta şeklinde kanamam oldu doktorumu aradım ve iğne verdi progynex Bu iğneyi kullanan varmı aranızda cevaplarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum inşaallah bebeğim bana tutunur ve düşmez dualarınızı bekliyorum...
  3. Park yatak kullananların yorumları?

Park yatak kullananların yorumları?

Merhabalar herkese.Benim bu sefer de park yataklar ilgimi çekti hanımlar.Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık.Ben Baby2go 84221 Park modelini kullanıyorum şuan alalı kısa bir süre...
  4. Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları ve paylaşım alanına hoş geldiniz. Bu bölümden sperm dostu bir kayganlaştırıcı kullandı iseniz yazabilir misiniz. Tam olarak ne zaman aldınız nasıl kullandınız problem yaşayanlar ve bu kremi ya da başka bir kremi tavsiye edenlerin tüm paylaşımlarını buradan bulabilirsiniz.
  5. karaca çeyiz seti alıp kullananların yorumları

karaca çeyiz seti alıp kullananların yorumları

çeyiz hazırlığı yapıyorum piyasada farklı markaların çeyiz setleri var ama bana karaca çeyiz seti hem görsel olarak hemde fiyat olarak cazip geldi markada belli zaten kaliteli bir marka aranızda karacanın çeyiz setini alıp kullanan olduysa deneyimlerini benimle paylaşabilirmi kullanıcı yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum buradaki yorumlara göre çeyiz seti markasına karar verecem

Sayfayı Paylaş