gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Vakko Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

vakko gelinlik modelleri vakko gelinlik ankara wedding gelinlikler Ünlü marka Vakko'nun ürünlerinin ve koleksiyonlarının kalitesi hepimizce bilinir...Fakat ben Vakko'nun gelinlik modelleri yaptığını bilmiyordum ilk defa gördüm ve modelleri çok hoşuma gitti meleklerim...
    Sizinde beğeniceğinizi umduğum Vakko Gelinlik Modellerini sizlerle paylaşmak istedim :tik:

2. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence vakkonun gelinlik modellrini yine de yapmıypo varsay:)) hiç güzel değil :))

3. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    sanki böyle çok eski devirleri yansıtmış gibi geldi bana.

4. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bu çok güzel Allah giymeyi nasip etsin inş:)

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

bende bunu beğendim ve duana aminnnnnn diyorum bitterim :D

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    daha güzel model üretsinler ya bana göre değiller

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzellermiş yaa

8. despina

despina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hoş olabilir ama beni daha çok kabarık modeller tatmin ediyor :) Teşekkürler

Vakko Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Vakko gelinlik modelleri

2009 Vakko gelinlik modelleri

vakko gelinlik modelleri vakko gelinlik markaları pronovias yabancı markaları Aşağıda gördüğünüz Vakko gelinlik modelleri Oscar De La Renta tarafından tasarlanmıştır. Vakko gelinlik tasarımlarını dünyaca ünlü tasarımcılara yaptırmış ki sitesinde de belirttiği gibi Vakko’nun gelinlik tasarımcıları birçok yabancı ünlüye de gelinlik giydirmiştir. Lafı daha fazla uzatmadan sözü Vakko’nun harika...
  2. Vakko gelinlik modelleri 2012 koleksiyonu

Vakko gelinlik modelleri 2012 koleksiyonu

vakko gelinlik modelleri 2012 vakko gelinlikler yeni gelinlik modelleri 2012 gelinlik modası burada arkadaşlar. Düğün hazırlıkları telaşesi içersinde, sizlere gelinlik seçimi konusunda bir nebzede yardımcı ollabilmek adına, kalitesi ve şık tasarımlarıyla isim yapmış olan Vakko 2012 gelinlik modelleri trendlerini bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Vakko gelinlikler ne tarzdaymış,...
  3. 2012 Vakko Gömlek Modelleri

2012 Vakko Gömlek Modelleri

Vakko Bayan Gömlek Çeşitleri 2012 Vakko Bayan Gömlek Modelleri Bu yazımızda dev moda markası Vakko'nun biz bayanlar için ürettiği birbirinden şık gömlek modellerini paylaşıyoruz melekler :)
  4. Vakko Gelinlik Modası 2012 modelleri

Vakko Gelinlik Modası 2012 modelleri

2012 Vakko Gelinlik Modası Vakko gelinlik modelleri yeni Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 202 yılında dünya evine girecek olanlar için, düğün konuları açmaya devam ediyor ve evlilik hazırlıkları yapanların işlerini bir nebzede olsa kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Henüz gelinlik modelini seçmemiş olan gelin adaylarına ise, Vakko 2012 gelinlik modelleri sunuyor ve bu muhteşem güzel...
  5. Vakko Gelinlik Modelleri 2012 Hepsi Şahane !

Vakko Gelinlik Modelleri 2012 Hepsi Şahane !

vakko gelinlik 2012 vakko gelinlik modelleri Vakko bayan giyim modellerinde olduğu kadar gelinlik modelleri ile de adından söz ettirmeyi biliyor melekler :) Kıyafet tasarımlarında gösterdiği zerafet ve şıklığı gelinlik modellerinde de bulabileceğiniz Vakko Giyim, 2012 yaz sezonu gelinliklerini tanıttı. Uçuş uçuş tüller, upuzun duvaklar kadar son derece sade modellerin de bulunduğu Vakko...

Sayfayı Paylaş