gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

vaktinin çoğunu temizliğe ayıranlar için (resimli)

Konu, 'Kadınca' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

HANIMLAR !!! Unutmayın... Bir toz tabakası, altındaki ahşabı korur

'Bir evmobilyaların üzerine 'seni seviyorum' yazabildiğinde gerçek bir evolur.'

Yıllardır her hafta sonu, 'aman biri çıkıp geliverirse' diye en az sekiz saatimi her şeyin mükemmel görünmesine harcıyordum..
    En sonunda anladım ki, hiç kimsenin çıkıp geldiği filan yok; hepsi dışarıda hayatlarını yaşayıp eğleniyorlar !

ŞİMDİ,insanlar ziyarete geldiğinde, kendimi evimin durumunu izah etmek zorunda hissetmiyorum;

İnsanlar, benim daha çok dışarda hayatımı yaşarken ve eğlenirken ne yaptığımla ilgililer.

Bunu hala keşfedemediyseniz, lütfen tavsiyelerime kulak verin.

Hayat kısa, tadını çıkarın !
    Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın .......
    ama onun yerine bir resim yapmak, bir mektup yazmak daha iyi değil mi, kurabiye ya da bir kek pişirmek, bir tohum ekmek toprağa, istemek ve gereksinim duymak arasındaki farkı keşfetmek ?

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın, ama bilin ki çok zamanımız yok . . . .
    içilecek bir kahveyle, yüzülecek bir nehir, tırmanılacak bir dağ, dinlecenek bir müzik, okunacak bir kitap, dedikodu yapılacak arkadaşlar, sürdürülecek bir hayat .

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın,
    ama bilin ki dünya gözlerinizi kamaştıracak güneşle dışarıda, saçlarınızın arasında gezecek rüzgarla, karla, sizi ıslatacakyağmurla... Bu gün bir daha yaşanmayacak.

Mecbur hissediyorsanız temizlik yapın , ama hep aklınızda bulunsun,yaşlılık bir gün gelecek ve bu çok da hoşunuza gitmeyecek . . .

Ve bir gün bu dünyadan gittiğinizde - ki hepimiz mecbur gideceğiz - geride daha çok toz bırakacağız !
    Bunu hayatınızdaki kadınlarla paylaşın.
    Topladıklarınız değil,nasıl bir yaşam yaşadığınıza dair dağıtabildiklerinizdir hayat...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Nisan 2010
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bilgiler için teşekkürler tatlım

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bazen cok abartsamda,temiz bir evde mutlu oluyorum.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Vaktinin çoğunu temizliğe ayıran biri olarak, tşkler canım :)

vaktinin çoğunu temizliğe ayıranlar için (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlamalarım için iftar vakti..

Ağlamalarım için iftar vakti..

Kan gövdemi götürdü Az önce ateşledim fünyeyi beynimdeki bombayı patlattım Yarısı yok oldu hayatımın , can çekişiyor diğer yanım Yarınlarım üşüyor , depremlerden arta kalan kırık dökük hallerdeyim.. Rutubet her yanım boyalarım dökülüyor Fırtınalar koparıyorum çığlıklarımla Sonu belli olmayan bir yolda öyküler yazıyorum hüzün işlemeli ağıtlarımla Ağlamalarım yerini kırık hıçkırıklara...
  2. Resimli Atasözleri Çok Komik

Resimli Atasözleri Çok Komik

Komik Resimli Atasözleri Resimli Atasözleri Komik Sevgili Melek'ler, öncelikle sizlere koca bir merhaba diyor ve biraz gülmeniz için resimli ve çok komik atasözlerini paylaşıma açıyoruz. Eğlenmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz :)
  3. Mutfakta Hızlı Temizlik İçin

Mutfakta Hızlı Temizlik İçin

mutfak için pratik bilgiler mutfak için pratik çözümler Vaktinin önemli bir kısmını mutfakta geçiren kadınlar mükemmel birer aşçı olamasalar da mutfak hijyeni ve pratik çözümler konusunda son derece bilgi sahibi olmak zorundadır melekler :) Biz de bu iki önemli konu hakkında acemi ev hanımlarına yardımcı olmak istiyor ve mutfak temizliği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz :) Unun...
  4. Yenidoğan Bebeğin Temizliği İçin Öneriler

Yenidoğan Bebeğin Temizliği İçin Öneriler

yenidoğan temizliği, yenidoğan nasıl yıkanır, yenidoğan bebek Sevgili melekler, yeni doğan bebeklerin bakım ve temizliği hastalıklardan morunmaları açısından büyük önem taşır. Bebeğin temizliğine başlamadan önce mutlaka ellerimiz sabunlu suyla yıkanmalıdır. Çünkü bebekte hastalık yapan mikropların çoğu yetişkinlerden bebeğin temziliği sırasında geçer. Bebeğin altı kirlenmişse temiz ve düz...
  5. Sararan Klozetler İçin Temizlik Önerileri

Sararan Klozetler İçin Temizlik Önerileri

Hemen hemen birçok evin banyosun da bulunan klozetler aslın da kullanımı rahat olmasına karşın temizliği de bir o kadar zor ve uğraştırıcıdır. Zamanla klozetler de sararmalar meydana gelir ve bu durum tüm bayanların canını sıkmaktadır. Yüzeysel olarak klozetinizi temizlediğinizi düşünseniz de iç kısımlar da biriken kirler çıkmak da zorluk yaşatır. Sizler için bu yazım da sararan klozetleri...

Sayfayı Paylaş