gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

vala ne diyeyim kıskandım seni teyze

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

vala ne diyeyim kıskandım seni teyze konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teyze

Teyze

Rüyada teyze görmek , hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir. Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Bu rüya beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir. Birçok eleştiri alacaksınız. Rüyada teyze görmek, hayirli bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya isarettir.Birçok eleştiri...
  2. " Aşk nedir " diye soranlara

" Aşk nedir " diye soranlara

Aşk tamamiyle böyle birşey olsa gerek...Helal olsun teyzeme bu yaşta bile aşkının peşinden gitmiş :tik: Konya'nın Seydişehir ilçesinde emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı adama aşık olan 80 yaşındaki kadın, evden kaçarak sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu ise kalp krizi geçirdi. Seydişehir ilçesi Kavak köyünde ikamet eden 80 yaşında 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, ölen...
  3. seni seviyorum diye

seni seviyorum diye

Seni seviyorum diye Gelişine kadar rötar yapmış hayatımı Seninle yaşamaya hazırlanırken Sana uzanan yollarımı kapaman niye? Biliyorum haykırışlarım boşuna Şahin pençesinde asılı serçe gibi Nafile tüm çırpınışlarım Boşuna sesleniyorum duymayacağını bile, bile Seni beklemem nafile Gözlerinde zifir siyah bir perde Alkış tutuyorsun alabildiğine Şamdandaki mum gibi eriyip bitişime Sen kulaklarını...

Sayfayı Paylaş