gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Valentıno- ılkbahar/yaz

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Valentıno- ılkbahar/yaz
    emegine saglık siyah elbiseyi begendim sagol cnm

Valentıno- ılkbahar/yaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilkbahar, yaz, sonbahar, kis...

Ilkbahar, yaz, sonbahar, kis...

yaz manzara resimleri ilkbahar yaz sonbahar kış resimleri ilkbahar manzaraları manzara resmi Ilkbahar kapimizi caldi... Cicekler acmis, heryer yesermeye baslamis... Hertaraf ne güzel olmus demi??? Amaaa hep ilkbahar kalamazdi tabiiiii, yaz kapiyi calmaya baslamis... Tatil zamani geldi demis... Hadi herkes Deniz kenarina demis... Hava sicakligi 39,5 olmus günes kavuruyormus... Buz...
  2. H&M´den 2011 Ilkbahar/Yaz kombileri - 2

H&M´den 2011 Ilkbahar/Yaz kombileri - 2

Evet bayanlar iste H&M´den hem Ilkbaharda hemde Yazin giyebileceginiz kombiler... bu kot var bende üstüne bu shirti de alinca cok süper olacak Ilkbahar icin :parfum: Farkina vardim da su Sarisinin agzi hep acik :D yazik yaww kapasin cenesi tutulacak:bangin:
  3. 2011 Ilkbahar/Yaz büyük beden Modasi/ XL- Modasi

2011 Ilkbahar/Yaz büyük beden Modasi/ XL- Modasi

büyük beden 2011 yaz 2011 büyük beden yaz modası Bütün Kadinlar cicektir ve cicekler güzel görünmek ister, buna büyük beden giyen Hanimlar´da dahil... Eskilerde pek fazla kiyafet secenekleri bulunmayan büyük bedenlerde son bir kac yilda devrim yasandi ve artik onlarda diger Bayanlar gibi modaya uygun ama kendi vücud ölcülerine göre giyine biliyorlar...2011 Ilkbahar/Yaz XL-Modasi sizlerle......
  4. 2011 Ilkbahar kombileri

2011 Ilkbahar kombileri

Disarida hala bir bahar havasi olmasada simdiden tüm Magzalarda Bahar/Yaz koleksyonu yerlerini aldi. Iste sizlere bu yilki modanin bahar koleksyonundan kombiler.
  5. Gizia 2012 Ilkbahar Yaz Koleksiyonu

Gizia 2012 Ilkbahar Yaz Koleksiyonu

Gizia 2012 Ilkbahar Yaz Koleksiyonu modellerini bu sayfada ben ve benim gibi Gizia Koleksiyonunu beğenen arkadaşlarım için sunar mısınız acaba kızlar?

Sayfayı Paylaş