gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı haberi hakkında bilgiler bulunmaktadır.
    Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yayınlanan Beyaz Show yine capcanlı, dopdolu geçti. Canlı yyaınlanan programda Beyaz'ın konukları Romantik Komedi filminin oyuncuları, Ferhat Göçer ve dünyaca ünlü barbie kız Valeria Lukyanova idi. Valeria kendini tamamen bir barbie bebeğe benzetmiş, giyimiyle, makyajıyla insanı şaşkınlığa uğratan 19 yaşında genç bir kadın. Beyaz'ın esprili sunumuyla programa kısa bir süre konuk olan Valeria bana yine aynı ülkeden anime çizgi film karakterlerine benzemeye çalışan Anastasiya Shpaniga'yı anımsattı. Allah hepsine acil şifalar versin diyoruz ve Valeria'nın resimlerine şöyle bir bakıyoruz..:D:D

2. seloni

seloni Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    bu ondan güzel ve gerçek barbie bu işte

metanoyam bunu beğendi.
Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz

Beyaz

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin...
  2. İstanbul Auto Show'dan birbirinden güzel araba resimleri

İstanbul Auto Show'dan birbirinden güzel araba resimleri

dünyanın en güzel araba resimleri
  3. Beyaz Dekorasyon

Beyaz Dekorasyon

Bir beyaz oda düşünsenize göze ne hoş gelir ne çok şık görünür.Bende sizler için bikaç model buldum çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz. Beyaz çok kir gösterdiği ve kullanırken çok dikkat istediği için dekorasyonda kolay kolay herkesin tercih edemeyeceği bir renk. Kir tutmayan, silinebilir malzemenin kullanılması önemli. Estetik olarak ise son derece kendine özgü, sade ve...
  4. Valeria Lukyanova resimleri var mı?

Valeria Lukyanova resimleri var mı?

Geçen akşam Beyaz Showda Ukraynalı barbie kızı seyrettim ve gözlerime inanamadım :S Resmen bir barbie bebek.Tamam ukraynalı kızlar güzel olur da bu da biraz abartmış sanki.Acaba Valerianın resimleri varmı sitenizde ?
  5. Valeria Lukyanova'nın eski halinin resmi varmı?

Valeria Lukyanova'nın eski halinin resmi varmı?

Geçen akşam Beyazda gördüm Valeria Lukyanovayı ve gözlerime inanamadım.Acaba bu kadının eski halinin resimleri varmı?Yani barbieye benzemeden önceki.Nasıl birşey çok merak ettim..

Sayfayı Paylaş