gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Valeria Lukyanova'nın eski halinin resmi varmı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçen akşam Beyazda gördüm Valeria Lukyanovayı ve gözlerime inanamadım.Acaba bu kadının eski halinin resimleri varmı?Yani barbieye benzemeden önceki.Nasıl birşey çok merak ettim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

eskıden daha guzelmıs yazık yaa

Valeria Lukyanova'nın eski halinin resmi varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski

Eski

Rüyada eski bir sey veya yeninin eskidigini görmek hayir degildir.
  2. Eski ve Yeni Haliyle Hadise

Eski ve Yeni Haliyle Hadise

hadise estetik hadise burun estetiği estetiksiz hali hadisenin estetiksiz hali hadisenin eski Gösteri dünyasında hemen herkesin uydugu kurallardan biridir... Şöhret basamaklarını tırmananlar gün gelir fiziksel görünüşlerinde beğenmedikleri yerleri de değiştirip yeniler. Türkiye'yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Hadise de bu kuralı bozmamış. Soldaki kare Hadise henüz...
  3. Eski Türk Bayrağı'nın Resmi

Eski Türk Bayrağı'nın Resmi

Bu konu; en eski türk bayrağı hakkında bilgi vermektedir Türk ordusunun destanlarını bağrında taşıyan Türk Bayrağının geçmişini irdelediğimiz zaman geçirdiği evrimleri görebiliyoruz. Bulunduğu döneme göre şekillenen ve günümüzdeki haline kadar yaşadığı serüveniyle işte , Türk bayrağı! Osmanlı İmparatorluğu'ndan önceki Anadolu Türk devletlerinde kullanılan bayrak renk ve sembolleri...
  4. Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı!

Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı!

Bu konu; Valeria Lukyanova Beyaz Show'daydı haberi hakkında bilgiler bulunmaktadır. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yayınlanan Beyaz Show yine capcanlı, dopdolu geçti. Canlı yyaınlanan programda Beyaz'ın konukları Romantik Komedi filminin oyuncuları, Ferhat Göçer ve dünyaca ünlü barbie kız Valeria Lukyanova idi. Valeria kendini tamamen bir barbie bebeğe benzetmiş, giyimiyle, makyajıyla...
  5. trabzonun eski ve yeni hali

trabzonun eski ve yeni hali

sa bn yeniyim bunların hem eski hm yeni fotağraflarını koyarsanız ssevinirim

Sayfayı Paylaş