gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Valide Sultan 'dan Kadın Turları

Konu, 'Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kadın turları
    Dikkatimi Çekti Melekler .. Kadın turlarından bahsediyor bence sizlerde bir göz atın.. telefon numaralarıda mevcut..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Şubat 2011
Valide Sultan 'dan Kadın Turları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Valide Sultan Nebahat Çehre'den bomba açıklamalar!

Valide Sultan Nebahat Çehre'den bomba açıklamalar!

nebahat çehre valide sultan, nebahat çehre, haberleri, Aşk-ı Memnu dizisinde ki başarılı oyunculuğu ve yaşına rağmen büyüleyen güzelliği ile beğeni toplayan ve şimdiler de Muhteşem Yüzyıl'da Valide Sultan olan Nebahat Çehre'den olay yaratan açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler! '30-45 yaş arası gençler beni beğeniyor ama..' - Sizi herkes çok güzel buluyor. Siz kendinizi...
  2. Muhteşem Valide Sultan 15 yıldır aşksız

Muhteşem Valide Sultan 15 yıldır aşksız

muhteşem yüzyıl valide sultan, muhteşem yüzyıl nebahat çehre, nebahat çehre aşkı, nebahat çehre yaşı Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan'ı yaşına rağmen büyüleyici güzelliği ile 15 yıldır aşkıszımış Melek'lerim. Ben bu haberi görünce "nasıl olur, o kadar da güzel bir kadın" demiştim. Ama aşk işte güzelliğe bakmıyor değil mi Melek'ler? :) İşte o haber! Muhteşem kadın 15 yıldır...
  3. Valide Sultan Ölüyor

Valide Sultan Ölüyor

muhteşem yüzyıl dizisi oyuncuları nebahat çehre valide sultan ölüyormu diziden ayrılıyor hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl'a ardı arkası kesilmeden gelen sürpriz oyuncuları sizlerle paylaşmıştık melekler...Bu kez ise bir ayrılık haberini paylaşıyoruz...Dizide Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Valide Sultan'ı canlandıran usta...
  4. Valide Sultan sezon sonunda ölüyor

Valide Sultan sezon sonunda ölüyor

valide sultan ölümü muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl valide sultan ayrıılığı Sevgili Melek'ler az önce edindiğimiz haberde http://www.meleklermekani.com/magazin/216250-muhtesem-yuzyil-dizisinde-valide-sultan-ayriiligi.html Valide Sultan'ın bu sezon sonunda diziden ayrılacağını duyurmuştuk. Tarihe göre evet tahmin edebiliyorduk Valide Sultan'ın ölümünün yaklaştığı bölümleri. Ve o bölümler bu...
  5. Valide Sultan Ölecek mi ?

Valide Sultan Ölecek mi ?

Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre Ölüyor Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu Sevgili melekler , fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan’ı Nebahat Çehre, sezon finalinde diziden ayrılacağını açıkladı. Ayrıntılar şöyle; ''Yedi senedir durmaksızın çalışıyorum. O nedenle yeni proje tekliflerini geri çevirmeye başladım. Üç dört ay tatil yapacağım.''...

Sayfayı Paylaş