gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Valide Sultan Nebahat Çehre'den bomba açıklamalar!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nebahat çehre valide sultan, nebahat çehre, haberleri,

Aşk-ı Memnu dizisinde ki başarılı oyunculuğu ve yaşına rağmen büyüleyen güzelliği ile beğeni toplayan ve şimdiler de Muhteşem Yüzyıl'da Valide Sultan olan Nebahat Çehre'den olay yaratan açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler!

'30-45 yaş arası gençler beni beğeniyor ama..'

- Sizi herkes çok güzel buluyor. Siz kendinizi beğeniyor musunuz?

Ben kendimi hiçbir zaman güzel bulmadım ki... Müsabakada kazanınca da hayret etmiştim. Gelişmemiş, patates gibi bir kız... Fakat belim 49 santimdi. Vücudum orantılıydı. Ben kendimi insan olarak seviyorum. Dostlarımın bana verdiği, benim onlara verdiğim değerle kendimi güzel buluyorum.

- Çok mütevazısınız ama sizden 30 yaş küçük gençler, sizle evlenebileceğini söylüyor. Hiç böyle teklifler alıyor musunuz?

İlginçtir beni 30-45 yaş arası gençler çok beğeniyor. Ama ben o defterleri çoktan kapattım. 15 yıldır kimseyle çıkmıyorum. Macera yaşamak istemiyorum, evlilik istemiyorum.

- Ama herkes yanında biriyle yaşlanmak istemez mi?

İster tabii... Sonuçta iyi bir arkadaş olabilirdi bana... Bir yemeğe çıkardık, tiyatroya giderdik... İnsan zaman zaman buna ihtiyaç duyabiliyor. Ama sırf bunları yapabilmek için biriyle birlikte olamam. Mutlaka karşımdaki kişiye duygusal bir şey hissetmeliyim. Yapı meselesi... Bana dünyaları verseler, istemediğim hiçbir şeyi yaptıramazlar. Dünyanın en zengin adamı gelse, eğer beni heyecanlandırmıyorsa suratına bakmam.

- Peki 15 yıl boyunca sizi heyecanlandıran kimse çıkmadı mı?

Hiç çıkmadı. Çok gerçekçi bir kadınım. Benim yaşımda olacak, bekar olacak, belli bir zekaya, kişiliğe sahip olacak...

- Sizin zevkinize göre “Bir de yakışıklı olacak” herhalde...

E yakışıklı adam severim. Ama içi boşsa, on dakika sonra nasıl kaçacağımı bilemem. Aynı şeyleri yapmaktan zevk alacağınız, çevrenize uyum sağlayacak birisi olması lazım. Kısaca bu bir bütün... Eh böyle birini de bulmak çok kolay değil. Sayısal loto gibi...

- Size de çıkabilir?

Belki... Ama artık geç kaldığımı düşünüyorum.

- Size “taş gibi” yakıştırması yapılıyor. Ama siz böyle kalmak için çok bir çaba sarfetmiyormuşsunuz galiba...

Hiç. Baksana gayet bakımsızım. Gençliğimde bir ara spor yaptım. Tenis oynuyordum. Bir gün fenalaşınca tenisi bıraktım. Sonra ata biniyordum. Çok kötü düştüm... Sonra pasif jimnastiğe gittim. Oradaki havalandırmalar da faranjitimi tetikledi. Son olarak yürüyüş yapıyordum; günde bir saat on beş dakika... Ama diziler başladıktan sonra, o da bitti. Vaktim yok. Seneye ona bir zemin hazırlayacağım. (Vatan)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadında kendine bakmıyorsa ohoo biz ölelim..

3. mym

mym Forum Okuru

Nebahat güzel cok güzel ,masallah onun yasina gelince acaba biz ne olcazz :(

Valide Sultan Nebahat Çehre'den bomba açıklamalar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Valide Sultan resimleri Nebahat Çehre

Muhteşem Yüzyıl Valide Sultan resimleri Nebahat Çehre

valide sultan muhteşem yüzyıl valide sultan nebahat çehre muhteşem yüzyıl haseki nebahat çehre Muhteşem yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan sülayman'nın annesi rölündeki Nebahat Çehre namı diğer valide sultan resimlerini sizlerle paylaşıyorum.
  2. Nebahat Çehre'den Müthiş İddia!

Nebahat Çehre'den Müthiş İddia!

Ünlü oyuncu Yılmaz Güney ile ilgili öyle bir iddiada bulundu ki... Cine 5 ekranlarında Yasemin Bozkurt'un sunduğu, "BULUŞMA NOKTASI" programında, "Her Kadının Bir Öyküsü Var" bölümüne konuk olan NEBAHAT ÇEHRE, ilk kez kendi hayatıyla ilgili son derece ilginç itiraflarda bulundu. Nebahat Çehre, Yılmaz Güney'in kimsenin bilmediği bir kızı olduğunu ve bu çocuğun evlilik...
  3. Valide Sultan Ölüyor

Valide Sultan Ölüyor

muhteşem yüzyıl dizisi oyuncuları nebahat çehre valide sultan ölüyormu diziden ayrılıyor hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl'a ardı arkası kesilmeden gelen sürpriz oyuncuları sizlerle paylaşmıştık melekler...Bu kez ise bir ayrılık haberini paylaşıyoruz...Dizide Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Valide Sultan'ı canlandıran usta...
  4. Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu

Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu

Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu arkadaşlar sebebi ne bunun ölecekmiş diyorlar bu doğrumu?
  5. Nebahat Çehre'den Meryem Uzerli'ye Öğüt!

Nebahat Çehre'den Meryem Uzerli'ye Öğüt!

nebahat çehre, meryem uzerli, meryem uzerli hamile Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin hamile olduğunun artaya çıkmasıyla magazin dünyası da ikiye bölündü. Bazı isimler Uzerli'yi desteklerken bazıları da bu bebeği doğurmanın yanlış olduğu görüşünde. Uzerli'nin Muhteşem Yüzyıl'dan rol arkadaşı da ikinci gruptakilerden... Eski rol arkadaşı Meryem Uzerli'nin hamileliğiyle ilgili soru...

Sayfayı Paylaş