gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Valiz

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Çanta.Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı gördüyseniz, hayatınızda çok büyük sorunlar yaşayacağınızı gösterir.Birtakım gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, hayatınızda çok büyük sorunlar yaşayacağınızın işaretidir.Birtakım gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, hayatınızda çok büyük sorunlar yaşayacağınızın işaretidir.

Valiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum valiziniz hazır mı?

Doğum valiziniz hazır mı?

Doğum anı yaklaşıyor. Hastaneye giderken sizin ve bebeğiniz için yanınıza almanız gerekenleri biliyor musunuz? Heyecanlı siz anne adayı ve yaşamınıza katılmaya hazırlanan bebeğiniz için hazırlayacağınız doğum valizimizde neler var, birlikte bakalım. Anne adayı için gerekli olanlar ● 2-3 adet pamuklu/penye gecelik veya pijama takımı Pijamanın üst tarafı bebeği emzireceğiniz için önden...
  2. doğum valizinde bulunması gerekenler

doğum valizinde bulunması gerekenler

doğumda gerekenler doğum valizinde olması gerekenler doğum valizinde neler olmalı ANNE İÇİN : 2-3 takım pijama ( emzireceğiniz için önden düğmeli olsun ) sabahlık çorap terlik bol miktarda iç çamaşırı hijyenik ped emzirme sütyeni meme ucunu korumak için satılan kompresler meme ucu için krem süt sağma pompası ( gerekebilir) kitap kayır cihazları ( kamera ,ses kaydedicisi ..) tarak,diş...
  3. Valizime Ayrılıkları Tıkıştırdım

Valizime Ayrılıkları Tıkıştırdım

. . . . . . . . . . . . . . valizime ayrılıkları tıkıştırdım en altta anılarım yabancılık çekersem gittiğim yerde arada bir çıkarır koklarım ... .. .. aşikar bir zavallılık var üstümde devrilip düşüyorum mecalsiz bekleyişlere elim göğsümü işaret ediyor; beni bulanlar bilsinler; ayrılığa d ü ş m e k böyle oluyor...!
  4. Valizimizde Ne Var?

Valizimizde Ne Var?

Kızlar semerkand dergisi Valizimizde Ne Var okudunuz mu
  5. Scooter Valiz

Scooter Valiz

Scooter valiz dekorasyonu Valiz tasarımı. Bu valiz tasarımı oldukça yaratıcı bir tasarım olmuş. Bu icat ile valz taşımak oldukça eğlenceli olsa gerek scooter valiz tasarımı ile valizinizi kolayca taşıyacak aynı zamandada çok eğleneceksiniz.

Sayfayı Paylaş