gebe
  1. Happy Together

Happy Together Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Valize Koyulması Yasak Eşyalar (YARDIM !)

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Happy Together tarafından paylaşıldı.

<STRONG>bır hafta sonra ingilitereye dil okulu için gideceğim .Valize koyacağım bazı eşyalardan dolayı tereddütüm var . Önceden yolculuk yapan varsa lütfen yardımcı olsun !!<BR>-parfüm<BR>-Makyaj malzemeleri<BR>-saç kurutma makinası,şekillendiriciler<BR>-Şampuan<BR>-Krem<BR>&nbsp;???</STRONG>

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Valize Koyulması Yasak Eşyalar (YARDIM !) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşya..

Eşya..

Ev eşyası kişinin aile fertleri ve onun dünyalığına, hayıtı idame ettirmek için başvurulan yol ve yöntemlere, Eşya taşımak ya da nakletmek bir durumdan başka bir duruma geçmeye, Eşyaları daha geniş ve güzel yere nakletmek hayra, iyiliği emretmeye; onlarıı kötü ve dar bir yere nakletmek katülüğü emretmeye, değersizi değerli olana tercih etmeye; Eşya ve her çeşit varlıkta gözlenen farkılık ve...
  2. Valiz

Valiz

Bakınız; Çanta.Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir....
  3. Yasak

Yasak

Yasak ama ; Sarıl bana ! Buna gerçekten ihtiyacım var
  4. eşya için yardım istiyorum

eşya için yardım istiyorum

merhabalar 2 yıldır eşimle ayrı yaşıyoruz özürlü çocuğum var hiç eşyamız falan yok bizimde gitmemiz içinçok masrafımız olacağı için eşim götürmüyor.ev eşyası konusunda yardımcı olanbilecek herhangi bir vakıf varmı acaba ikinci el falan olur hiç mönemli değil.

Sayfayı Paylaş