gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Valizime Ayrılıkları Tıkıştırdım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

. . .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .

valizime ayrılıkları tıkıştırdım
    en altta anılarım
    yabancılık çekersem gittiğim yerde
    arada bir çıkarır koklarım

...
    ..
    ..

aşikar bir zavallılık var üstümde
    devrilip düşüyorum mecalsiz bekleyişlere
    elim göğsümü işaret ediyor;

beni bulanlar bilsinler;

ayrılığa

d
    ü
    ş
    m
    e
    k

böyle oluyor...!

Valizime Ayrılıkları Tıkıştırdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum valiziniz hazır mı?

Doğum valiziniz hazır mı?

Doğum anı yaklaşıyor. Hastaneye giderken sizin ve bebeğiniz için yanınıza almanız gerekenleri biliyor musunuz? Heyecanlı siz anne adayı ve yaşamınıza katılmaya hazırlanan bebeğiniz için hazırlayacağınız doğum valizimizde neler var, birlikte bakalım. Anne adayı için gerekli olanlar ● 2-3 adet pamuklu/penye gecelik veya pijama takımı Pijamanın üst tarafı bebeği emzireceğiniz için önden...
  2. ayrılık!!!!!

ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  3. Valiz

Valiz

Bakınız; Çanta.Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir....
  4. doğum valizinde bulunması gerekenler

doğum valizinde bulunması gerekenler

doğumda gerekenler doğum valizinde olması gerekenler doğum valizinde neler olmalı ANNE İÇİN : 2-3 takım pijama ( emzireceğiniz için önden düğmeli olsun ) sabahlık çorap terlik bol miktarda iç çamaşırı hijyenik ped emzirme sütyeni meme ucunu korumak için satılan kompresler meme ucu için krem süt sağma pompası ( gerekebilir) kitap kayır cihazları ( kamera ,ses kaydedicisi ..) tarak,diş...
  5. Scooter Valiz

Scooter Valiz

Scooter valiz dekorasyonu Valiz tasarımı. Bu valiz tasarımı oldukça yaratıcı bir tasarım olmuş. Bu icat ile valz taşımak oldukça eğlenceli olsa gerek scooter valiz tasarımı ile valizinizi kolayca taşıyacak aynı zamandada çok eğleneceksiniz.

Sayfayı Paylaş