gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Valizimizde Ne Var?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar semerkand dergisi Valizimizde Ne Var okudunuz mu

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ahiret için Neler hazırladık?
    Yolculuğa çıkarken valizimizi hazırlıyoruz. Lazım olacağını düşündüğümüz her şeyi yanımıza almaya çalışıyoruz. Ahiret yolculuğu ise dönüşü olmayan bir yolculuktur. Akıllı kişi mutlak surette ebediyet valizini en iyi şekilde hazırlamaya, lazım olması muhtemel her şeyi yanına almaya bakar. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

gizi bunu beğendi.
Valizimizde Ne Var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. var...var...var...peki ne var?

var...var...var...peki ne var?

banyo yapasım var... bugecede uyumayasım var...:D yağmurda yürüyesim var.... çok üşüyorum ısınma isteğim var:D
  2. Valiz

Valiz

Bakınız; Çanta.Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir....
  3. Kesinlikle okuyun Melek'ler: Valizimde Ne Var

Kesinlikle okuyun Melek'ler: Valizimde Ne Var

Valizimizde Ne Var? Ebediyet yolculuğuna çıkarken Semerkand Dergisinde yer alan ve okunması gerken bir konuy açıyoruz Melek'ler. Ahireti düşündüren ve ahirwek için neler hazırladık diye dalacaksınız. Ahiret için Neler hazırladık? Yolculuğa çıkarken valizimizi hazırlıyoruz. Lazım olacağını düşündüğümüz her şeyi yanımıza almaya çalışıyoruz. Ahiret yolculuğu ise dönüşü olmayan bir...
  4. neyim var

neyim var

yaklaşık 5 gündür idrar problemim var çok sık ve az az çıkıyorum yanma ve akıntımda var hafif bel agrım var geçen ayın 20 sinde regl oldum bu ayın 7 sinde çok hareket ettikten sonra çok az bir kanamam oldu ilkkez böyle oldu neyim var yardımcı olursasnız sevinirim
  5. Scooter Valiz

Scooter Valiz

Scooter valiz dekorasyonu Valiz tasarımı. Bu valiz tasarımı oldukça yaratıcı bir tasarım olmuş. Bu icat ile valz taşımak oldukça eğlenceli olsa gerek scooter valiz tasarımı ile valizinizi kolayca taşıyacak aynı zamandada çok eğleneceksiniz.

Sayfayı Paylaş