gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Valizleriniz komidin olsun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Valizleri değerlendirme Valizden komidin örneği
    sizde valizlerinize yer bulamıyorsanız bu örnekte olduğu gibi valizlerinizi üst üste koyarak çekmeceli dolap ya da komidin gibi kullanabilrisiniz. Farklı bir yatak odası dekorasyonu için hoş bir fikir olabilir. Valizlerden komidin yapımı valizlerinizin değerlenmesi açısından iyi bir fikir oalbilir.

Valizleriniz komidin olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Valiz

Valiz

Bakınız; Çanta.Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir. Gereksiz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızın işaretidir....
  2. Yatak odasında komidin yoksa...

Yatak odasında komidin yoksa...

Komidin alternatifi Yatak odası dekorasyonu Bizim yatak odamız biraz küçük olduğundan odamıza komidin sığdıramadık. Komidin istedim ama sığmayınca olmadı malesef. Bir komidinim olsa dekupaj yöntemi ile komidin boyama çalışaccaktım ben onda ama yok ki:) Ama telefon kitap gibi şeyleri koymak için komidin gerçekten ihtiyaç. İnternette dolaşırken bu yatak cebini gördüm. bizim işimizi görür....
  3. Hoş bir komidin tasarımı

Hoş bir komidin tasarımı

komidin modelleri Komidin yapımı eğer komidin ihtiyacınız varsa bir sepayı komidine çevirmeniz mümkün meleklerim. Bu sephadan komidin örneği çok hoş olmuş bence. Yatak odasında komidin yoksa sephada komidin olabiliormuş meleklerim.
  4. Scooter Valiz

Scooter Valiz

Scooter valiz dekorasyonu Valiz tasarımı. Bu valiz tasarımı oldukça yaratıcı bir tasarım olmuş. Bu icat ile valz taşımak oldukça eğlenceli olsa gerek scooter valiz tasarımı ile valizinizi kolayca taşıyacak aynı zamandada çok eğleneceksiniz.
  5. Komidin yoksa sehpa kullanın

Komidin yoksa sehpa kullanın

komidin alternatif komidin modeli Kızlar benim sizlere bir önerim var. Hani yatak odalarını güzelleştirmek istiyor iseniz. Yine yatak odlarında komidin yerine çok şık ve dekoratif sehpalar kullanabilirsiniz. Bu nasıl olur demeyin aşağıdaki resimde size bunu açıkça gösteriyorum. Bence çokta hoş olmuş sizce ? Komidin alamadıysanız komidin yerine sehpa kullanabilirasiniz böylece yatak odanız...

Sayfayı Paylaş