gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

valla bu sefer başlık uyduramadım kusura kalmayın:))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: valla bu sefer başlık uyduramadım kusura kalmayın:))

egzotık..emegıne saglık

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: valla bu sefer başlık uyduramadım kusura kalmayın:))

emeğine sağlık *****

valla bu sefer başlık uyduramadım kusura kalmayın:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu idama seyirci kalmayın

Bu idama seyirci kalmayın

Bu idama seyirci kalmayın İnternetten kadın hakları raporu indirdi, idama mahkum oldu. Gelin bu genci hepberaber kurtaralım. Said Pervez Kambas… Afganistan'da 23 yaşında bir üniversite öğrencisi… Suçu: İnternetten kadın haklarını içeren bir raporu indirip arkadaşlarına dağıtmak… Cezası: İdam ve onaylandı… Kambas şimdi ölümü bekliyor… Ve biz bu duruma isyan...
  2. Bu Katliama Seyirci Kalmayın!!!‏

Bu Katliama Seyirci Kalmayın!!!‏

Antalya-Side yakininda bulunan Sorgun Ormani'nda bir golf sahasi yapmak icin 200.000 (yanlis okumadiniz, tam IKIYUZBIN) agaç kesilecek. Bu ormanin katli ile birlikte pek çok hayvan ve bitki türü de bölgeden yok olacak. Yapacaginiz sadece asagidaki linke tiklayip (ya da kopyalayın) sol altta 'protesto' basligina girmek... bir de olabildigince tanidiginiza bunu iletip destek saglamak......
  3. bu sefer benim olursun!

bu sefer benim olursun!

Senin o upuzun ve ipek kadar yumuşak saçlarını sererek yattığın mis kokunun sindiği yastığa sarılıp yatıyorum her gece. Ayrıldığımızdan beri peşimi bırakmayan uykusuz geceler. Kimi zaman senle ilgili kabuslarını peş peşe sunup, kimi zaman da halime acır gibi sana kavuştuğum o anın hayalini yaz sabahlarının güneşi gibi önüme seriveren o geceler. Hayalinle yanıp tutuştuğum ve her saniyesinde...
  4. bu müşteriler yedi beni valla

bu müşteriler yedi beni valla

sakın yanlış anlaşılmasın öncelikle önyargılı bakmıyorum ama çoğu insanımız bir tuhaf ve esnafların gercekten işi zor önceden böyle seyler saka olarak yapılırdı şimdi insanlar ciddi ciddi dalga geciyor sanırım.:D cep telefonu satış elemanıyım ayrıca hediyelik esyada ve kontor satan bir magazada çalışıyorum ve bütün gün çeşit çeşit insan geliyor dogal olarak herkes aynı degil tabi:) ama...
  5. bu sefer oldu galiba

bu sefer oldu galiba

çok çalışmanın faydaları

Sayfayı Paylaş