gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vallaha bilmiyom başlığı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

antalyadan ankaraya nasıl giderim?

vallaha bilmiyom başlığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kimse bilmiyo

kimse bilmiyo

ben eşimle sevgiliyken eşim trabzondan kalkıp bayburda beni görmeye gelmişti ve annemleri uyutup buluşmuştuk hemde 3 defa geldi karakışta her yer buz hala kimse bilmez ailemde ha unutmadan ben trabzona gelmiştik eşyamı beğenmek için eşimle buluşmak için babannemle ablamın kolasına uyku hapı attık eşimin amcasının geiliniyle onlar uyudu biz buluş tuk
  2. Çelik başlık

Çelik başlık

Her çeşit koruyucu başlık, kask vs., mal emniyetine delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Miğfer.)Rüyada basinda migfer veya çelik baslik bulundugunu gören kimse, malinin eksilemeyeceginden emin olur. tzzet ve serefe sahip olur.
  3. Başlık

Başlık

Başlık, bere, şapka rüyaları kızlar için evlilik, erkekler için iş, hayırlı bir kısmettir. Evliler için ise işte yükselme, maddi durumun düzelmesi olarak yorumlanır.Rüyada baslik görmek iyidir. Rüyada basina her-hangi bir baslik geçirdigini görmek bir memuriyete girecegine ve-ya yeni bir is kuracagina, basligi basindan çikarmak bir isten veya memuriyetinden ayrilacagina isarettir.
  4. vallahı bnde meleğimmmmmm

vallahı bnde meleğimmmmmm

:d040: bi melek geldiiiiiiiiii :ehi:
  5. yok vallaha insanlar manyamış(=

yok vallaha insanlar manyamış(=

:hhh:ayy ne deyim ben şimdi bunlara koptum ya:haha: çıldırmış millett:Dben diyecek bişey bulamadım siz bişey deyin bari:hhh::hhh: heyy yavrum heyyyy sacını sevsinler senin:hhh: :haha:şuna bak ya tipe bak ya saça bak ya kıyafet bak ya.... bak ya bak işte:D bunların hangisi kız:S

Sayfayı Paylaş