gebe
  1. sego

sego Forum Okuru

vampir olanlar watpad msj atsin adim segoloki

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sego tarafından paylaşıldı.

Acil mesaj atin

vampir olanlar watpad msj atsin adim segoloki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgi msjları

sevgi msjları

Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen. Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış...
  2. yeniyıl msjları

yeniyıl msjları

yeniyılmsjları YENI YILIN KUTLU OLSUN, HAYATIN HEP MUTLU. GOZLERINE YAS DEGMESIN, GONLUNE ISYAN. SENINLE OLSUN, SEVGILERIN EN YUCESI, ASKLARIN EN TEMIZI. BULUTSUZ GOKYUZU SENIN OLSUN DEMISTIM, UMITLERIN SOLMASIN, TUKENMESIN DIYE. YENI YILDA HIC UMITSIZ KALMAMAN VE...
  3. Vampir

Vampir

Rüyada vampir görmek , bir yakınınızn sizi fena halde istismar ettiğine işarettir. Rüyada vampir görmek, çevrenizdeki insanların iyiliklerinizi istismar ettiğine yorumlanır. Aşırı sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek demektir. Aşırı hırs yüzünden, evlilik hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız.Rüyada vampir görmek, bir dostunuz tarafindan aldatilacaginiza, onunla iç...
  4. ölüm ve ölümden sonra olanlar -adım adım

ölüm ve ölümden sonra olanlar -adım adım

ölümden sonra olanlar zekaret nedir menkir zekaret ne demek merhabalar değerli melekler bi sitede cook yeniiyim paylaşımda bulunmaktadn cok haz alıyorum umarım paylaşımlarımın dirhem yararı oluyorsa ne mutlu bana.. evet genelde merak edilen ama tam analmıyla sıralanmış bir ölüm vezekaret anı olyına kalem kalem ele aldım ve en sağdeleştirlmiş şekilde anlaya bilecek şekilde yazıyorum ölüm ve...
  5. vampir renesme

vampir renesme

sevgili melekler inanın bana çok güleceksiniz.size hayal ve rüya karışımı birşey anlatacağım. ben vampir kurt adam filmlerini izlemeyi çok severim resmen tiryakisiyim. birgün bir vampirin bana aşık olduğunu ve beni çok sevdiğini beni hep takip ettiğini hayal etmişimdir. :hıms:düşünsenize vampir renesme:asigim:

Sayfayı Paylaş