gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vampir olmak istiyorum ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben wampir olmak istiyorum bu günahmıdır

2. rüzgarm

rüzgarm Forum Okuru

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bende pepe olmak istiyorum hahahaha nasıl olabilirim acep :) yaa allah akıl fikir versin size ne diyim valla insan oğlu sapkınlığa ne kadar meraklı

4. özgemrim

özgemrim Forum Okuru

5. özgemrim

özgemrim Forum Okuru

ben fazla inanmadım senin klanların yokmu buna izin veriyorlarmı yoksa

6. özgemrim

özgemrim Forum Okuru

sonunu okuyunca sana güvendim nasıl bir büyü bu

7. özgemrim

özgemrim Forum Okuru

sana inanıyorum peki nasıl bir büyü bu

8. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    Allah iyliği versin emi pepe nie olmak istiyon hatun şila ol bari hahaha

Asena_Sule bunu beğendi.
  9. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bende büyüzü ozmo alcam ev temızlensın dicem şipşak heryer tertemiz hahaha yemek hazı olsun dicemm hooppp mutfakta yemekler hazır hahaha ev hanımı işte ne isterki başka napcan ev hanımı olmak benım ufkumu daralttı şule hahaha

Kendimleyim, mylife-17 ve Asena_Sule bunu beğendi.
  10. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahah pepe daha karizmatik geliyor bana vampirlerden ondan peepe olmak sitiyorum hahahah özgül sende bebe ol pepenin bacısı hahaha

11. gülnazan

gülnazan Forum Okuru

rüzgarm bana ulasır mısın ? nasıl y7aptın o buyuyu bızımle paylasır mısın?

12. gülnazan

gülnazan Forum Okuru

ya bana ulasır mısın ruzgarm... lutfen o buyuyu vbızımle paylasır mısın?

öykü acar bunu beğendi.
  13. aspurçe

aspurçe Forum Okuru

dişlerin uzuyormu? lütfen büyüyü bize de verirmisin

14. siteletto

siteletto Forum Okuru

vampir olman için yaşını bilmem lazım? kaç yaşındasın? bununla ilgili büyüyü bend ebiliyorum bir sure var onu okuyorsun bi kaç bişi toplaman lazım.. ben biara bi dönem vampirlik yaptım ama sonra evlenince eşim istemedi aynı olamayız dedi.. sen bana yaşını söyle anlatayım ben sana

15. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bende pepe olmak sitiyorum lütfe onun büyüsünü bilen bana yazsın hahahahaha lütfen çok zor duurmdayım

vampir olmak istiyorum ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vampir

Vampir

Rüyada vampir görmek , bir yakınınızn sizi fena halde istismar ettiğine işarettir. Rüyada vampir görmek, çevrenizdeki insanların iyiliklerinizi istismar ettiğine yorumlanır. Aşırı sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek demektir. Aşırı hırs yüzünden, evlilik hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız.Rüyada vampir görmek, bir dostunuz tarafindan aldatilacaginiza, onunla iç...
  2. Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

Vampir nedir nasıl vampir olunur özellikleri nedir

vampir nedir nasıl vampir olunur vampirlerin özellikleri Son zamanlarda tv'de ki vampir filmlerinin artmasından ötürü mü bilmiyorum ama bir "vampir" muhabbettidir almış başını gidiyor. Çocukların vampir olma sevdası, vampir resimlerinden oluşan oyuncakları, giysileri vs vs... Zira bize gelen misafir sorularından ve yorumlarından anladığım kadarıyla, ergen yaşlarda ve gençlerde de...
  3. Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Bende Anne Olmak İstiyorum :(

Merhaba 3 senelik evliyim. Düzensiz adet ve hormon bozukluğum var. 1 senedir tedavi oluyorum. Ama sonuçlar hep aynı :( Hamile kalmam için önce tedavimi bitirmem gerekiyormuş. Polistik over rahatsızlığım var. 4 aydır regl olmuyorum. Geçen ay doktora gittim. GLANGE 850 mg ve DIANE 35 DRAJE verdi. Kullanımın 1. ayı bitmekte ve adet oldum. 3 ay boyunca kullanacağımı söyledi doktor...
  4. Vampir olmak isteyenler ne yapmalı

Vampir olmak isteyenler ne yapmalı

Arkadaşlar bu sitede bu konu üzerine bir sürü şey konusulmuş açıkcası size doğrusunu söylemek . istedim ben bir vampirim gerçek vampirlerden öyle büyüyle felan olunmuyor vampirlik olmak isteyenler wattpad de ayasha nudge olarak arama yapıp bana ulaşabilir nasıl oluncağını anlatırım
  5. hamile olmak istiyorum

hamile olmak istiyorum

Kızlar ben 4 ay önce klomen kullandım ve catlatma iğnesi oldum maalesef adet oldum hayal kırıklığı oldu bir dahada doktora gitmedim geçen ay adetim 3 ,4 gün surdu birinci gün koyu kahve leke geldi 2 ,3 gün geldi gelmedi gibi birşey bu gün adet olmam gerekiyordu ama olmadım karnim sis ara ara ağrı giriyor sırtım belim agriyor sureklide hapsiriyorum cevap yazarsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş