Vampir Olmak İstiyorum ?

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır

ben sana biraz inandım sanki söle büyüyü görelim gerçek yüzünü hadi bekliyorum :huhe:

bak sence gerçekten böyle birşey olabilirmi eğer dalga geçmiceksen lütfen cevap ver butür doğaüstü şeylere merakımvar.son 4,5 aydır vampirlerle ilgili film kitap site ne varsa baktım olup olmadıklarını bilmiyorum muhtemelen sende dalga geçiyorsun ama ben buna inanıyorum dediğin gibi bende bir büyü buldum eğer gerçekten dönüştüysen cevap ver

Kolay bir büyü gibi gözüküyor, büyü sırasında kullanılacak malzemeler çok kolayca bulunabilecek objeler.

İşte gerkeli olanlar;

-2 kırmızı mum
-2 siyah mum
-İğne
-Göz damlatıcısı

Unutmadan söyliyeyim, önemli bir de not var : Geri dönüşü yok, akıl sağlığında çok ciddi bozulmalara sebep oluyor, iradenizi yitiriyorsunuz (Ailenize veya yakınınıza zarar verebilirsiniz) , kana susuyorsunuz.

Yapılış;

Kırmızı mumları yakın ve bu mumları kuzey ve güney yönünde dikin.
Siyah mumları da yakın ve bu mumları da doğu ve batı yönünde dikin.
Kendinize iğne batırın ve akan kanı göz damlatıcısının içine çekin.(Fazla almanıza gerek yok, 4 damla kadar yeterli olacaktır)

Sonra da her muma birer damla kan akıtın ve her akıttığınız mum için şunu tekrarlayın;

Salıverdim kanı, kaybettim aklımı , karanlıkta yaşıyorum , dünyayı keşfe çıkıcağım yüce şeytan için, daha fazla kan için.

Bu büyü yapıldıktan sonraki tam ay'da (full moon) geceyarısından sonra belirtiler ortaya çıkıyormuş.

Ne kadar doğru bilemiyorum.

Geri