Vampir Olmak İstiyorum ?

Büyüyü yazarmısın? Şu şeytanlı büyü mü?

Ben de vampir olmayı çok istiyorum. Ama bu şeytanlı kısım beni çok ürkütüyor.

Günah olup olmadığını tam olarak bilmiyorum. Ama sonuçta Allahın sana verdiği özellikleri beğenmiyorsun ve olağanüstü bişeye dönüşmek istiyorsun. Ne yazıkki bundan 2.5 ay önce bu konuya merak saldım. Sitelere girip vampir olmanın yollarını arıyordum alacakaranlık beni çok etkilemişti defalarca izlemiştim zaten ama o aralar sık sık karşıma çıkıyordu bir site buldum orda bir büyü var denedim ve oldum. Belki inanmazsın ama yinede söylüyorum. Kana susuyorsun evet ama normal yemekde yiyebilirsin ama iki günde bir bir miktar kan alman lazım yoksa dayanamıyorsun. Alacakaranlıktaki gibi güçlü değilsin ama hızlısın diğer insanlara göre çok daha hızlı. Göz rengin daha bir koyulaşıyor. bir metre civarı zıplayabilirsin. Bunun gibi daha birsürü şey ama uyuyamıyorsun. Ve bu sana rahatsızlık hissettirmiyor. Vücudun buna çok dayanıklı. Kanın etkisi olduğunu söyleyenler var. Bana inanırsan büyüyü söylerim kitaplarımın arasında olucaktı. Pişmanmıyım . hayır
ben sana inanıyorum ve ben kesin bir kararla olmak istiyorum.

sakın bunu denemeyin .... bn denedim konturol edemiyorsunuz ve insanlara saldırmaya başlıyorsunuz.... kontro bile edemiyorsunuz...... ilk gördügünüz kişiye zarar veriyorsunuz.....

αякα∂αşℓαя вυ вüуüуü υуgυℓαмαуıη кєη∂ιηιz∂єη gєçιуσяѕυηυz... ιℓк göя∂güηüz уα∂α göяücєgιηιz кιşιℓєяι кαтℓє∂ιуσяѕυηυz.... αѕℓα ∂єηємєуιη αѕℓα!

Geri