gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

vampir renesme

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler inanın bana çok güleceksiniz.size hayal ve rüya karışımı birşey anlatacağım. ben vampir kurt adam filmlerini izlemeyi çok severim resmen tiryakisiyim.
    birgün bir vampirin bana aşık olduğunu ve beni çok sevdiğini beni hep takip ettiğini hayal etmişimdir.
    :hıms:düşünsenize vampir renesme:asigim:

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    wayy süper hayalmiş çok ilginnçç ben korkarım anacım hayalinden bile hahahaha senin hayal iyimiş ama :D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sen bu Twilight serisini fazla izliyorsun galiba :D:D

4. sugar_kiz

sugar_kiz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    bunda yalnız değilsin tatlım :)

vampir renesme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vampir

Vampir

Rüyada vampir görmek , bir yakınınızn sizi fena halde istismar ettiğine işarettir. Rüyada vampir görmek, çevrenizdeki insanların iyiliklerinizi istismar ettiğine yorumlanır. Aşırı sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek demektir. Aşırı hırs yüzünden, evlilik hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız.Rüyada vampir görmek, bir dostunuz tarafindan aldatilacaginiza, onunla iç...
  2. Vampir Tarot

Vampir Tarot

vampir tarotu Vampir Tarot'dan Kart görüntüleri Vampire Tarot, Place, Bram Stoker'ın romanı ile 1897 ile başlayan vampir ve Drakula Magick ile gizemin ustaca bir karışımı olarak sunulmuş Tarot dünyasına. Geleneksel 78 kartlara 227 sayfa kitap eşlik ediyor. Major Arcana başlıklar, Mina ve (İmparator), Van Helsing (Hierophant), Wagon (Chariot), Kader Count istisna (Papa),...
  3. renesmenin şiiiri

renesmenin şiiiri

sevgili meleklerim renesme bu sefer alıntı yaapmadı oturup kısa bir şiir yazdı bu sadece bir deneme.eğer çok beğenirseniz sizlere şiirlerini yazmaya devam edecek. renesmenin şiiri terkedilmiş Beni terk ettin sanki marifetmiş gibi Güvendim sana aldandım ben sana Nasıl kıydın bana… Şimdi ne adını ne seni Bulunduğumuz aynı şehri Soluduğumuz aynı havayı Lanet ediyorum artık saatlerce Bu...
  4. vampirler yoktur demeyin bence var melekler renesme sizin için araştırdı ve buldu

vampirler yoktur demeyin bence var melekler renesme sizin için araştırdı ve buldu

meksikalı vampir kadın vampir kadın işte meksikanın vampir kadını vampire benzemek için vücudunun her yerine dövme ve piercing yaptıran meksikalı maria jose cristerna katıldığı bu fuarda tüm dikkatleri üzerne çekti. 'Kendimi böyle güzel hissediyorum' Geçtiğimiz günlerde Venezüella'da düzenlenen dövme fuarının yıldızı Meksikalı “Vampir Kadın” oldu. Başkent Caracas'ta düzenlenen ve...

Sayfayı Paylaş