gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

vampirler yoktur demeyin bence var melekler renesme sizin için araştırdı ve buldu

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

meksikalı vampir kadın vampir kadın işte meksikanın vampir kadını

vampire benzemek için vücudunun her yerine dövme ve piercing yaptıran meksikalı maria jose cristerna katıldığı bu fuarda tüm dikkatleri üzerne çekti.

'Kendimi böyle güzel hissediyorum'

Geçtiğimiz günlerde Venezüella'da düzenlenen dövme fuarının yıldızı Meksikalı “Vampir Kadın” oldu.

Başkent Caracas'ta düzenlenen ve dünyanın birçok yerinden dövme meraklılarının ilgi gösterdiği fuarda, “Vampir Kadın” lakaplı Maria Jose Cristerna, titanyumdan boynuzları, sivriltilmiş dişleri, yüzündeki piercingleri, lensleri ve vücudunun tamamını kaplayan dövmeleriyle dikkatleri bir anda üzerine çekti.

CRISTERNA BU GÖRÜNTÜSÜYLE DÖVME FUARININ YILDIZI OLDU

İlk dövmelerini aile içi şiddete maruz kaldıktan sonra bir tepki olarak yaptırdığını söyleyen Cristerna, İngiliz The Sun gazetesine yaptığı açıklamada, “Dövmeler benim için özgürlüğün bir yoluydu. Ölümsüz olmak için seçtiğim yoldu. Boynuzlarım ise benim için bir güç sembolü. Bunları anestezi olmadan taktırdım” dedi.

Cristerna, dişlerini küçük bir kızken vampirleri çok sevdiği için sivrilttirdiğini, göz renginin bu halini çok beğendiği için de lens taktığını söyledi.

Vampir Kadın, “Bedenimdeki dönüşüm hayatımı uçlarda yaşama isteğimin bir parçası. Hayat kısa ve bazen ömrümüzü birçok şeye harcıyoruz. Ben ise ömrümü güzelliğe harcamayı seçtim. Bu şekilde güzel olduğuma inanıyorum, o yüzden de böyle görünüyorum” diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Cristerna'nın vücudunun kalıbı çıkarılmış ve dünyanın her yerindeki müzelere dağıtılmak üzere balmumundan heykelleri yapılmıştı. Cristerna böylece ölümsüzlüğe bir adım yaklaşmış oldu

SweetCurse ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hay maşallah :D:D Bu şey vardı izelin parçası hani emdirmem diyordu acaba onuda bu vampir için mi söylemişki :D:D Hatırladım vampirdi parçasının adı :D:D

3. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    bunun kocasına Allah sabır versiniyyy

vampirler yoktur demeyin bence var melekler renesme sizin için araştırdı ve buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyada melek yok demeyin..

Dünyada melek yok demeyin..

baby girl Rabbimin yaratıcılığını kim inkar edebilir.. Bu güzelliğin yerine ne konulabilir.. Rabbim yavrularımızı bize bağışlasın.. Olmayanlara da nasip etsin inşallah.. Amin..
  2. Sizde benim gibi, ''nasıl olsa ana okulunda öğrenir'' demeyin

Sizde benim gibi, ''nasıl olsa ana okulunda öğrenir'' demeyin

anaokulunda ingilizce nasıl öğretilir süngerden yapılan etkinlikler Ana okulu öncesinde çocuklarımızla beraber yapacağımız eğlenceli faaliyetler onların gelişimlerini olumlu yönde etkilerken,beceri kazanmalarını sağlayacaktır.Sizlerle paylaşacağım bu faaliyetler ana okuluna başladıklarındada yaptıkları faaliyetler arasında var arkadaşlar.Ama çocuk okula başlamadan el becerisini ne kadar...
  3. vampir renesme

vampir renesme

sevgili melekler inanın bana çok güleceksiniz.size hayal ve rüya karışımı birşey anlatacağım. ben vampir kurt adam filmlerini izlemeyi çok severim resmen tiryakisiyim. birgün bir vampirin bana aşık olduğunu ve beni çok sevdiğini beni hep takip ettiğini hayal etmişimdir. :hıms:düşünsenize vampir renesme:asigim:
  4. Vazonuz yok mu bence var:)

Vazonuz yok mu bence var:)

Vazo yapımı Şişeden vazo örnekleri Geçen gün annemler gelirken gül getirmişler. Eyvah küçük vazom yok oan vazom yutar o gülleri:) Vazo seçimi beni epey yormuştu küçük vazo beğenememiştim. Saksımı çalıştırdım sürahimi vazo yaptım çokta şık oldu. Bunu tek düşünen ben değilmişim. İnsan çaresiz kalınca bir sürü çözüm üretiyor. Bu örneklerde çok hoş. Aklınızda bulunsun diye sizinle paylaşıyorum...
  5. Türk Dizi Tarihinin En Kötü Dizilerini Sizin İçin Araştırdık !!!

Türk Dizi Tarihinin En Kötü Dizilerini Sizin İçin Araştırdık !!!

Yeni bir araştırmayla karşınızdayız.Uzun soluklu bir araştırmadan sonra iyice eskiye giderek Türk dizi sektörünün en kötü yapımlarını sizler için bulup çıkarttık.İlk üçü mutlaka görün.İddia ediyoruz ilk sıradaki en kötü yapım ise kötü olma konusunda kesinlikle tam bir Fenomen olacak nitelikte [MEDIA]

Sayfayı Paylaş