gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Van İçin Tek Yürek Kampanyası

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

van depremi vanda deprem son dakika van için tek yürek oluyoruz Melekler! Bu akşam 22:30 da başlamış olan Van için Tek Yürek kampanyası çok iyi bir şekilde başladı ve devam ediyor.Toplanılan yardımlarla bir çok depremzedenin ihtiyaçları karşılanacak.Van deprem bölgesi karı bekliyor ve çadır eksikliği de var.Toplanılan yardımlarla çadır dışında yazlık evi olan kişiler evlerini depremzedelere açacak.Tüm Türk Halkı bir olmuş durumda gelişmeleri bekliyor.Van için yapılan kampanyalardan biriside konser.Bilet satın alımı bugün bildiğime göre sondu.20 tl olan biletler Van'a yollanacak. [​IMG]

Bu akşam saat 22:30'u gösterdiğinde ortak yayın olarak; Kanal D,ATV,CNN Türk,Fox,Star TV,Kanaltürk,NTV,Kanal24,aHBR ve Beyaz Tv ekranlarda van için tek yürek adlı kampanya programını yayımladı.Canlı olarak aynı anda yardımlaşma başladı.Toplanan yardımlar Başbakanlığın açtığı 'van depremi İnsani Yardım' hesaplarına bağışlanıyor.

Bugün gelen reklam gelirlerini Atv ve Kanal D Van için bağışlayacak.Rekabet içinde bulunan kanallar bugün hep beraber olup Van'a destek amaçlı programları aynı saatte canlı yayın olarak ekrana getirdiler.

Parası olmayan halktan kişiler 'ben çok iyi yemek yapıyorum,orada yemek yapabilirim,yemek hazırlayabilirim' cümleleriyle yardımını eksik etmedi.
    7 yaşındaki bir çocuğunda kendi harçlığıyla biriktirdiği 50 TL'sini Van için tek yürek kampanyasına bağışladı.
    Çeşitli şirketler fazla miktarda bağış yaparak masrafların çoğu karşılandı sayılıyor bile..

Tüm halkın bu akşam yeniden beraber olduğunu hep beraber gördük.Yardım sadece para ile yapılmıyor Melekler, para dışında manevi olarak bir yemek yapıp oradaki acıkan insanlara aş hazırlamanın, bir çocuğu evlat edinip okul masraflarını karşılamak, ayrıca Allah'a dua ederek oradaki vatandaşlara yardım istemek büyük bir yardım.Bu bizim hep bir ve beraber olduğumuzu kanıtlayan bir deprem oldu.İnsanlığın ölmediği,devam ettiği Türkiye'de Van'a yardım etmek istiyorsanız 2868'e boş mesaj göndererek 5Tl bağış yapabilirsiniz.

Van İçin Tek Yürek Kampanyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Millet TEK Yürek

Millet TEK Yürek

Millet tek yürek Doğu’dan Batı’ya Kuzey’den Güney’e tüm Türkiye teröre lânetler yağdırdı... İlk protesto gösterisi Hacettepe Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Rektör Prof. Tunçalp Özgen, akademisyenler ve öğrenciler, rektörlük binasından Atatürk Anıtı’na kadar sessiz yürüyüyüş yaptı. devamı
  2. Van için Yardım Konseri

Van için Yardım Konseri

van depremi van deprem haberleri van resimleri deprem hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Maalesef Vanda Ki deprem hepimizin acısı oldu melekler. Van Da yaşanan Deprem sonrası herkes Yardıma Sefer oldu melekler. işte bunlardan biriside Sanaçıların Vereceği konser... işte haberimiz ; Van'a yardım amacıyla verilecek toplu konser, 30 Ekim'de Küçükçiftlik Park'ta...
  3. Van İçin Yardım Kampanyası

Van İçin Yardım Kampanyası

vanda deprem 2011 vanda deprem van depremi gelişmeleri burada,Van için yardım topluyoruz! Tüm Türkiye'yi Şehit haberleri üzerine tekrar üzüntüye boğdu! Evet Melekler belki forumumuz da Van'da yaşayan melekler vardır,hepsine geçmiş olsun diyorum,deprem korktuğum afetlerden birisi,Allah oradaki herkesin yardımcısı olsun.Yardımlarımızı esirgemeyelim. Depremzedelere Allah'tan sabır diliyoruz......
  4. Tekin Acar'dan Clinique Set Kampanyası Kaçmaz!

Tekin Acar'dan Clinique Set Kampanyası Kaçmaz!

tekin acar indirim, tekin acar kampanya, tekin acar kozmetik Sevgili melekler, ünlü kozmetik mağazası Tekin Acar'da büyük bir kampanya sizleri bekliyor! Kampanyaya göre Clinique reyonlarından yapacağınız her alışverişte, 262 TL değerindeki Clinique set sadece 79 TL! Bu fırsat kaçmaz!..

Sayfayı Paylaş