gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Van İçin Yardım Kampanyası

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

vanda deprem 2011 vanda deprem van depremi gelişmeleri burada,Van için yardım topluyoruz! Tüm Türkiye'yi Şehit haberleri üzerine tekrar üzüntüye boğdu! Evet Melekler belki forumumuz da Van'da yaşayan melekler vardır,hepsine geçmiş olsun diyorum,deprem korktuğum afetlerden birisi,Allah oradaki herkesin yardımcısı olsun.Yardımlarımızı esirgemeyelim. Depremzedelere Allah'tan sabır diliyoruz... Türkiye'yi sarsan Van Depremi için ünlü isimlerinde yardımları devam ediyor.Şehit haberlerinden sonra gündemi Van depremi sardı.Son yılların en büyük depremi olarak hafızalardan silinmeyecek olan Van Depremini,Van ili dışında çevrede ki diğer illerde hissetti.Telefon,su,elektrik,gaz kesildi,100 den fazla kişi hayatını kaybetti. Van'da 7.2 büyüklüğünde olan bu depremin açtığı hasarları yardımlarla kapatmaya çalışıyoruz.Türkiye dışında dış ülkelerinde dikkatini çekti ve yardım edecek olanlar ediyor.40 rock grubunun yardım amaçlı düzenlediği konserin geliri Van'a gönderilecek.Van için yardım konserine katılabilirsiniz.
    Şimdi 2 kanalın ortak olup hazırladığı yardım kampanyasına halkın katılmasını bekleniyor.Kanal D ve ATV ortak yapımı bu yardım kampanyasında,Kanal D ve ATVnin tüm dizilerinin başrolleri,yani ekran yüzleri programa konuk olacak.Programa katılacak ünlü yüzlerin isimleri şöyle;
    Engin Akyürek-Fatmagül'ün suçu ne?
    Beren Saat-Fatmagül'ün suçu ne?
    Kıvanç Tatlıtuğ-Kuzey Güney
    Buğra Gülsoy-Kuzey Güney
    Öykü Karayel-Kuzey Güney
    Bade İşçil-Kuzey Güney
    Farah Zeynep Abdullah-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
    Ayça Bingöl-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
    Aras Bulut İynemli-Öyle Bir Geçer Zaman Ki
    Bennu Yıldırımlar-Umutsuz Ev Kadınları
    Songül Öden-Umutsuz Ev Kadınları
    Pınar Altuğ-Çocuklar Duymasın
    Bülent İnal-Bir Çocuk Sevdim
    Acun Ilıcalı
    Haluk Bilginer
    Demet Akbağ
    Hande Katipoğlu-Yahşi Cazibe
    Esra Erol
    Müge Anlı

Bağış yapamadıysanız, şimdi yapmaya karar verip nereden yapacağızı bilmiyorsanız,programın verdiği hesaba yardımlarınızı yatırabilirsiniz.Unutmayın birlik ve beraberlik her zaman güce güç katar.

Son düzenleme: 26 Ekim 2011
Van İçin Yardım Kampanyası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Van

Van

GENEL BİLGİLER Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır. Van Gölü, Akdamar Kilisesi, “kaleler kenti” olarak...
  2. Van için Yardım Konseri

Van için Yardım Konseri

van depremi van deprem haberleri van resimleri deprem hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Maalesef Vanda Ki deprem hepimizin acısı oldu melekler. Van Da yaşanan Deprem sonrası herkes Yardıma Sefer oldu melekler. işte bunlardan biriside Sanaçıların Vereceği konser... işte haberimiz ; Van'a yardım amacıyla verilecek toplu konser, 30 Ekim'de Küçükçiftlik Park'ta...
  3. Van Yardım Bilgileri

Van Yardım Bilgileri

van depremi van depremi için nasıl yardım edebilirsimiz van yardım merkezleri van yardım bilgileri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Van depremi herkesin yüreğini yakıyor melekler. Van da ki Bir çok insan hayatını kaybederken bir çok vatandaşımız da hala enkaz altında kendilerine uzanacak el arıyor melekler. üniversite Yardım Kampanyaları ■Marmara üniversitesi Burak Özdemir...
  4. Van İçin Tek Yürek Kampanyası

Van İçin Tek Yürek Kampanyası

van depremi vanda deprem son dakika van için tek yürek oluyoruz Melekler! Bu akşam 22:30 da başlamış olan Van için Tek Yürek kampanyası çok iyi bir şekilde başladı ve devam ediyor.Toplanılan yardımlarla bir çok depremzedenin ihtiyaçları karşılanacak.Van deprem bölgesi karı bekliyor ve çadır eksikliği de var.Toplanılan yardımlarla çadır dışında yazlık evi olan kişiler evlerini depremzedelere...
  5. Volkan Konak Van depremi için neler söyledi

Volkan Konak Van depremi için neler söyledi

volkan konak van depremi açıklaması sözleri haberleri burada arkadaşlar. Van depremi oldu bitti Van'ı yerle bir etti, yürekleri dağladı ama ağızda ki deprem sözleri hala bitmedi Melek'lerim. Van depremzedeleri için seferber olan ünlüler mi dersiniz, Van depemzedeleri için çarpıcı konuşanlar mı dersiniz, bu konuların çarpıtılması mı dersiniz her şey var ve anlaşılan var olmayada devam edecek...

Sayfayı Paylaş