gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Van için Yardım Konseri

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

van depremi van deprem haberleri van resimleri deprem hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Maalesef Vanda Ki deprem hepimizin acısı oldu melekler. Van Da yaşanan Deprem sonrası herkes Yardıma Sefer oldu melekler. işte bunlardan biriside Sanaçıların Vereceği konser...

işte haberimiz ;

Van'a yardım amacıyla verilecek toplu konser, 30 Ekim'de Küçükçiftlik Park'ta gerçekleştirilecek. Konsere katılan sanatçılar ve konser için çalışan ekip üyelerinden hiçbiri ücret almayacak.

Van'daki depremzedelere yardım için sanatçılar da seferber oluyor. Sanatçıların Van'a destek için verecekleri toplu konser 30 Ekim'de 12.00-23.30 saatleri arasında, Küçükçiftlik Park'ta gerçekleştirilecek.

Hiçbir sanatçı ve ekip üyesinin ücret almayacağı bu yardım konseriyle ilgili detayları bugün saat 17.00'deki 360 programına konuk olarak katılacak Güneş Duru anlatacak.

Van için Yardım Konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Van

Van

GENEL BİLGİLER Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır. Van Gölü, Akdamar Kilisesi, “kaleler kenti” olarak...
  2. Van Yardım Bilgileri

Van Yardım Bilgileri

van depremi van depremi için nasıl yardım edebilirsimiz van yardım merkezleri van yardım bilgileri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Van depremi herkesin yüreğini yakıyor melekler. Van da ki Bir çok insan hayatını kaybederken bir çok vatandaşımız da hala enkaz altında kendilerine uzanacak el arıyor melekler. üniversite Yardım Kampanyaları ■Marmara üniversitesi Burak Özdemir...
  3. Van İçin Yardım Kampanyası

Van İçin Yardım Kampanyası

vanda deprem 2011 vanda deprem van depremi gelişmeleri burada,Van için yardım topluyoruz! Tüm Türkiye'yi Şehit haberleri üzerine tekrar üzüntüye boğdu! Evet Melekler belki forumumuz da Van'da yaşayan melekler vardır,hepsine geçmiş olsun diyorum,deprem korktuğum afetlerden birisi,Allah oradaki herkesin yardımcısı olsun.Yardımlarımızı esirgemeyelim. Depremzedelere Allah'tan sabır diliyoruz......
  4. Van İçin Tek Yürek Kampanyası

Van İçin Tek Yürek Kampanyası

van depremi vanda deprem son dakika van için tek yürek oluyoruz Melekler! Bu akşam 22:30 da başlamış olan Van için Tek Yürek kampanyası çok iyi bir şekilde başladı ve devam ediyor.Toplanılan yardımlarla bir çok depremzedenin ihtiyaçları karşılanacak.Van deprem bölgesi karı bekliyor ve çadır eksikliği de var.Toplanılan yardımlarla çadır dışında yazlık evi olan kişiler evlerini depremzedelere...
  5. Sanat Dünyası Van İçin Seferber Oldu

Sanat Dünyası Van İçin Seferber Oldu

van deprem 7,2 şiddetinde deprem yardım eden ünlüler vana yardım kampanyası hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Pazar günü Van'da meydana gelen 7,2 şiddetinde deprem tüm Türkiye'yi tek yürek haline getirdi melekler...Ünlü ünsüz herkes Van'daki depremzedelere yardımcı olabilmek için elinden geleni yapıyor...9 tv kanalından ortak yayın yapılan Van İçin Tek Yürek Kampanyasında ise...

Sayfayı Paylaş