gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Van'da 1 üsteğmen şehit

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Van' da askeri araç kaza yaptı; 1 üsteğmen şehit oldu. 3 asker yaralandı. Hakkari' den Van' a gelmekte olan bir askeri araç Van'ın Gürpınar İlçesi yakınlarında zincirleme kaza yapan araçlara çarptı.
    Meydana gelen kazada 1 üsteğmen şehit olurken, 3 asker ve 1 sivil vatandaş yaralandı.

Van'da 1 üsteğmen şehit konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üsteğmen

üsteğmen

Rüyanizda bir üstegmenle karsilastiginizi görmek, uzak, fakat sizi çok seven bir akrabanizdan menfaat ve iyilik göreceginize delalet eder.
  2. Nusaybin'de 1 asker şehit oldu..

Nusaybin'de 1 asker şehit oldu..

Nusaybin'de mayına basan asker şehit oldu. Mardin'in Nusaybin ilçesi kırsalında mayın patlaması sonucu yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Yücel Koç, şehit oldu. Uzman Çavuş Koç, 7 Mayısta Mardin'in Nusaybin ilçesi kırsalında yapılan operasyonda mayın patlaması sonucu ağır yaralanmıştı. Tedavi için GATA'ya gönderilen Koç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Evli ve 3 çocuk...
  3. Diyarbakır'da çatışma 1 şehit

Diyarbakır'da çatışma 1 şehit

DİYARBAKIR'ın Dicle İlçesi kırsalında çıkan çatışmada yaralanan 26 yaşındaki uzman çavuş Tacettin Çeribaş, kaldırıldığı hastanede şehit oldu. Çeribaş’ın şehit olduğu haberi, baba ocağı Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesi Bulgurkaya Köyü’nü yasa boğdu. Dicle İlçesi kırsalında, operasyon yapan güvenlik güçleri ile PKK’lılar arasında çıkan çatışmada yaralanan Uzman Çavuş Tacettin Çeribaş,...
  4. Askeri kışlada patlama: 1 şehit

Askeri kışlada patlama: 1 şehit

121nci jandarma egitim alay komutanliği serinyol hatay Antakya Serinyol'da askeri kışlada eğitim sırasında tüfek bombası patladı. Patlamada Uzman Çavuş Mehmet Topal şehit oldu, 8 asker yaralandı. Patlamayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. Hatay- Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'ya bağlı Serinyol beldesindeki 121. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı'ndaki olayın, eğitim faaliyetleri sırasında...
  5. batmanda 1 şehit

batmanda 1 şehit

Batman'da 1 şehit Batman'da çıkan çatışmada 1 uzman çavuş şehit oldu, 1 Batman'ın Sason İlçesi ile Diyarbakır'ın Kulp İlçesi arasındaki dağlık kesimde güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada, 24 yaşındaki Uzman Jandarma Çavuş Serkan İpek şehit oldu, 1 Uzman Jandarma Çavuş da yaralandı. Serkan İpek'in Konya'nın Ereğli İlçesi'ndeki evine de yas düştü. Acı haberi vermek...

Sayfayı Paylaş