gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Vanilya yağı

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

vanilya yağı faydaları vanilya yağının faydaları yağı Vanilya yağının faydaları ve kullanımı hakkında ki bilgileri sizler için paylaşıyorum Mideyi uyarıcı ve aynı zamanda cinsel gücü arttırıcı etkisi vardır. Bu etkileri merkezi sinir sistemini uyarması sonucu meydana gelir.

Bir fincan suya, 5 damla damlatılarak günde 3 defa içilir.

Vanilya yağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vanilya

vanilya

Vanilya : Meksika kökenli bir baharat. Pastacılık ve şekercilikte krema, kek, dondurma, komposto, poşe meyveler ve sütlü tatlıları lezzetlendirmek için kullanılır
  2. vanilya

vanilya

Birçok tropikal ülkelerde yetiştirilen, tırmanıcı gövdeli bitkilerdir. Vatanı Meksika, Madagaskar, Java ve Antillerdir. Bitkinin yaprakları sapsız, yassı ve etlidir. Meyveleri 15-20 cm uzunlukta, yassı, iki uca doğru incelmiş, parlak siyahımsı renkli bir kapsüldür. Kokusu özel ve tadı acıdır. Yeşilken toplanıp, sonra suda haşlandıktan sonra kurutulan meyveleri kullanılır. Özel kokulu vanilin...
  3. Vanilya

Vanilya

(Vanilla planofolia / Vanilla plant / Vanillier) Bakiniz "Baharat Dünyasi" Vanilya Kullanildigi yerler:Vücudu kuvvetlendirir. Atesi düsürür. Afrodizyak (Cinsel arzulari artirici) özelligi vardir. Sinir bozuklugunu giderir. Hazmi kolaylastirir. Bronslari temizler ve öksürük söktürür. Ruhi bunalimi dindirir.
  4. Vanilya ve vanilyanın faydaları

Vanilya ve vanilyanın faydaları

vanilyanın faydaları vanilya yağının faydaları vanilya Vanilya denilince aklıma ilk gelen pasta tarifleri:DAma anlaşılan pasta tarifleri dışında bilmem gereken çok şey varmış.Meğer vanilyanın ne faydaları varmış ben okuyunca şaşırdım.Bilmeyenler de şaşırsın. Vanilya: Tropikal iklimlerde yetişen tırmanıcı bir bitki olan vanilya bitkisi ve aynı adı taşıyan yemişidir. Vanilya, kalsiyum, sodyum...
  5. Ruhi bulanıma vanilya

Ruhi bulanıma vanilya

Biz kadınlar gerek özel günümüzde gerekse bazı zamanlarımızda kendimizi bunalıma sokarız örnek ben :D işte bizim imdadımıza vanilya yetişiyormuş meleklerim. Vanilya (Vanilla planifolia) Salepgiller familyasından; tropikal bölgelerde yetiştirilen, tırmanıcı gövdeli bir bitkidir. Yaprakları sapsız, yassı etlidir. Meyvesi 15-20 cm boyundadır. Kullanılan kısmı henüz yeşilken toplanan ve...

Sayfayı Paylaş