gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Vans Ayakkabıları Çok Canlı!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

vans ayakkabı vans satın al karpuz ayakkabı
    Ayakkabılara bak biribirinden güzel günlük kullanım için de ideal hem fiyat hemde görsel anlamda vazgeçilmeziniz olacak.
    Vans ayakkabıları çok canlı!
    1966’dan beri ürettiği yüksek performanslı ve kaykaycıların kişiliğini yansıtan ayakkabılarıyla vazgeçilmezler arasına giren Vans, 2011 İlkbaharını özel bir koleksiyon ile karşılıyor.
    Vans yeni koleksiyonunda, Steve Caballero, Tony Alva, Jeff Grosso, Dustin Dollin, Geoff Rowley, Anthony Van Engelen and Tony Trujillo gibi kaykaycıların da sayılabileceği, markaya ilham veren isimlere ve geçmişine gönderme yapıyor; klasik Vans modellerini yenilikçi ve modern bir bakışla tekrar sunuyor...
    karpuzlu ..

Young bride bunu beğendi.
  2. Begumirem

Begumirem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karpuzlu modelin bağcıklısı yok mu?

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Evet yaa bayılıyorum ben Vansa çok güzel modelleri var :)

Vans Ayakkabıları Çok Canlı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vans ayakkabılar

vans ayakkabılar

vans ayakkabılar vans ayakkabı satın al ayakkabı satın al
  2. Çok zarif gelin ayakkabıları

Çok zarif gelin ayakkabıları

gelinlik altı ayakkabı modelleri gelinlik altı ayakkabılar Evlenecek olan tüm gelin adayları için tıpkı giyeceğiniz hayatınızın bu en özel gününe yakışır gelinlik altı ayakkabı modellerini sizlerle paylaşıyorum
  3. çok şık kırmızı ayakkabılar

çok şık kırmızı ayakkabılar

kırmızı şık ayakkabılar kırmızı ayakkabı ayakkabı modelleri ayakkabılar Nedense bilmiyorum kırmızının o eşsiz çekiciliği beni her defasında etkiliyor,helede söz konusu ayakkabı olunca içimi eritiyor.Kırmızı olsunda ne olursa olsun diyorum bazen ama bazen:DEğer sizde benim gibi kırmızı tutkunuysanız bu ayakkabılar tam bizlere göre diyorum sevgili melekler ve işte o eşsiz güzellik......
  4. Çok Şık Ayakkabılar

Çok Şık Ayakkabılar

şık ayakkabılar Ayağınızda çok şık ve zarif duracaklarına inandığım bu ayakkabıları görmenizi istedim meleklerim.Hepsi birbirinden hoş ve bir o kadarda güzel olan bu modeller senenin en çok beğenilenleri arasında olacağa benziyor:tik:

Sayfayı Paylaş