gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Var mısın yok musun bitiyor..

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

varmısın yokmusun ne zaman bitiyor varmısın yokmusun bitiyor ne zaman bitecek var mısın yok musun var mısın yok musun bitecek

Gerçekten biri 500bini alısın program öğle bitsin:D

Efsane program “Var mısın, yok musun?”, maalesef 12 program sonra bitiyormuş..

Acun’la konuştum,(kenan erçetingöz) “doğru mu?” diye, “evet ağbi, zirvede bırakıyorum” dedi.

2 yılda, tam 330 bölüm çekmişler ve artık “Var mısın, yok musun?”un dinlenme zamanı gelmiş.

Belki 1 yıl, belki 2 yıl sonra yine olabilirmiş.

Acun, 12 bölüm daha programı bir numara yapıp zirvede bırakacak ve bazılarını yine çatlatacak gibi..

“zirvede bırakacak” derken, “mutlaka 500 bin TL’yi birine verip öyle bırakacağım. Sende yazmışsın ağbi,(kenan erçetingöze söylüyor) geçen akşam Filiz Hanım çok yaklaştı ama olmadı. Eskiden zengin bir aileymiş kendisi.. O yüzden rekor kırmak ve ilk olmak istedi ama başaramadı. Bende bu son 12 bölümde mutlaka 500 bin TL verip, öyle bırakacağım programı. Bakalım kime nasip olacak?”

Peki bundan sonra Acun ne yapacak?

İki program birden başlıyor..

Biri “Yetenek Sizsiniz Türkiye”, diğeri ise “Devler Ligi”..

“Devler Ligi”, 35 üstü futbolculardan oluşacak. 6 efsane futbolcu, 6 takım olacak ve kıyasıya mücadele edecekler. Kazanan takım 1 trilyon alacak.

Futbolcular mı kim?

Tanju, Sergen, Hakan Ünsal, Hooijdonk, Pascal Nouma ve Boliç..

Peki hakem kim?

Erman Toroğlu..

Ya yorumcular; Rıdvan ve Acun..

“Devler Ligi” 11 Ekim’de başlıyor.

“Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışması ise 17 Ekim’de başlayacak ve yine Türkiye bu iki progamı konuşacak.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    bitsin ya ben hiç sevemedim bu yarışmayı
    kutunda ne hissediyon sorularını hahaha

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

katılıyorum,,ay bencede bitsin artık ya,çok saçma bi program,bi kutuyu açacaklar bekliyolar yarım saat,eminmiisn,bak açıyorum,ne hissediyosun.hamdi beyde büyk ihtimal koca bi yalan,yok öle biri :D

4. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben bi süre kaçırmadan izliyordum ama sonraya doğru ekranda görmekten iyice sıkıldım tabiki bitsin uzatmanın alemi yok artık

Var mısın yok musun bitiyor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var mı - Yok mu ?

Var mı - Yok mu ?

Arkadaslar alttekıne soruyoruz. senın suyun veya buyun varmı. ? baslıyorum alttakı araban varmı ?
  2. Var mısın? Yok musun?

Var mısın? Yok musun?

Var mısın? Yok musun? Bugün Varım, Yarın Yokum “Hepimiz yolcuyuz bu fanide Bugün varız yarın yokuz kim bile?” Bir zamanlar ne var olmaya gücümüz, ne yokluğumuza dair bilgimiz vardı. Yokluk ile varlık arasındaki sonsuz mesafeden de haberimiz yoktu. Bir zamanlar, zahiren varlığımızın sebebi olan anne ve babamız, atalarımız yoktu. Canlılar ve yaşadığımız dünyamız da yoktu. Ancak bütün bunları...
  3. Var mısın? Yok musun??:):):)

Var mısın? Yok musun??:):):)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Var Mısın? Yok Musun? :)

Var Mısın? Yok Musun? :)

Herkes alttaki üyeye bi teklifte bulunucak.Oda varım ya da yokum diye cevap verecek.o kişi de alttakine bi teklifte bulunacak.:grouphug: Hadi başlayalım :) Alttaki benimle konsere gitmeye var mısın yok musun ? :ehi:
  5. HAMİLELİK VAR MI , YOK MU?

HAMİLELİK VAR MI , YOK MU?

ARKADAŞLAR BİR KAÇ HAFTA ÖNCE YAPTIĞIM TEST POZİTİF ÇIKMIŞTI. 2 GÜN ÖNCE BİR TEST DAHA YAPTIM ÖNCE POZİTİF ÇIKTI 10 DAKİKA SONRA POZİTİF OLMASINI SAĞLAYAN ÇİZGİ SİLİNDİ YANİ GİTTİ TEK ÇİZGİ OLARAK KALDI.. HENÜZ KAN TESTİ İLE FALANDA BAKTIRMADIM MANTIKEN DÜŞÜNDÜĞÜNDE OLMAYAN BİRŞEY VAR DİYE ÇIKACAK HALİ YOK HERALDE AMA BÖYLE ÇİZGİNİN ÖNCE OLUP SONRA OLMAMASI KAFA KARIŞTIRDI BİRDE SİZE FİKRİNİZİ...

Sayfayı Paylaş