gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

var ya seni....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Sana bugün bir şiir yazdım İçinde sen vardın Seni yazdım
    En incesinden kelimelerle
    Yüreğimi boşalttım
    Küçücük sayfaya
    Sana söyleyemediğimi ve
    Hissettiklerimi
    Bir bir anlattım
    Duyar mısın sanki sesimi
    Duyar mısın içimdeki
    Sessiz çığlığı
    Duyar mısın bilmem
    Sensizliğimin acısını
    Boş ver duyma sen beni
    Boş ver hissetme
    Seni içimde hissettiğimi
    Sahi bilsen ne ki
    Bir yarım sigaram
    Bir şişe biram
    Bir de şarkımızdan başka
    Ne bırakabiliriz ki
    İkimizden geriye kalan
    Sen var ya sen
    Yazamadığım bir şiir
    Sıcaklığını hissedemediğim
    Bir çift el
    Görüp de gözlerinin anlamını
    Çözemediğim sen
    Sen var ya sen
    Uzaklardan gelen bir ses
    Ama en yakınımdaki nefes
    Kokunu hissedemediğim
    Yüzünü göremediğim
    Dahası anlayamadığım sen
    Sen var ya sen
    Sessizliğimin fırtınası
    Yorgun gözlerimden akan
    Azgın deniz dalgası
    Bu sayfa sensizliğimin aynası
    Var ya seni ......

2. Monera

Monera Forum Okuru

Ce: var ya seni....
    çok güzeldi emeğine sağlık

var ya seni.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Yaşamak Var Ya

Athena - Yaşamak Var Ya

Athena - Yaşamak Var Ya ayıpsa ayıp olsun farketmez boşver doğrusu sonradan sarılsanda yok artık yeniden seversin ah yaşamak var ya kimseyi hafif sanma kalirsin yalnız başına korkma ölmezsin şimdi yok artık vaktin var daha ah yaşamak var ya bilsen bir nedeni var ama çok uzaklarda kaybolma bir yere koparşın dönemezsin ah yaşamak var ya
  2. Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya

Grup Koridor - Senin O Gözlerin Var Ya

Beni biraz anlasaydin nolurdu. Gecelerim gündüzlerim kayboldu. Oysa düslerim vardi içimde yarim kaldi. Benligimi benden aldi. Yasanacak çok sey vardi askina esir kaldi. Artik sana dönemem ki. Oysa düşlerim vardı içimde yarım kaldı. Benliğimi benden aldı Yaşanacak çok şey vardı askina esir kaldi. Artik sana dönemem ki. Senin o gözlerin varya, herseyi bitirdi. Yazik ettin geçen günleri. Hani...
  3. Sende gittin ya

Sende gittin ya

sende gittin ya gözlerimden şarkı sözü sende gittin ya gözlerimden sözleri yar şarkı sözü yar sözleri Bu yazıya nerden başlasam; sonu sana çıkacak biliyorum! Sen'li cümleler dolacak gözlerime... Gülüşünü yazmak isteyecek içiM yapamayacağım... O kadar güçlü değilim çünkü..Sende biliyorsun bunu!!! Bende baştan sona seni yazarım o zaman.. Sen... diye başlayıp, sen... diye bitiririm...
  4. Hani Aşk Vardır Ya...

Hani Aşk Vardır Ya...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Senden yana Saklıma düşen bir şey var...

Senden yana Saklıma düşen bir şey var...

Yüreğimdekileri anlatacak sözcükleri bulamıyorum. Başka bir dil lazım,başka bir anlatım şekli,beklide kalp okumayı öğrenmek! Bu yürek sana akmak istiyor ırmak gibi,önünde durulmuyor. Kendi kalbime yabancı gibiyim. Söz geçiremiyorum. Kafasına eseni yapıyor. Onun büyük sevdası karşısında hayranlık duymamak mümkün değil. Seni sevmeye yemin etmiş bir kere sözünden dönmüyor. Öyle bir inatla...

Sayfayı Paylaş