gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

vardiya

Konu, 'VYZQ Melek Sözlük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nöbet, gün içindeki görev dönemi

vardiya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vardiya Defteri

Vardiya Defteri

Hadi defter tutalım... Her gelen saati girsin, canı ne söylemek, kime söylemek istiyorsa dilediğini söylesin... Günlük gibi de düşünebilirsiniz. Söylenenlerin birbiriyle ilgili olmasına da gerek yok. Dedim ya, içinizden ne gelirse o an itibariyle... 11.06 Sabah kalkıp eşimi gönderdim ve o gittiğinden beri bilgisayarın başındayım. Birşeyler de yemedim ya. Gidip yemeliyim.
  2. AtatÜrk'Ün Bİr Saatİ Vardi

AtatÜrk'Ün Bİr Saatİ Vardi

Atatürk'ün bir sözü vardı Yediveren gül gibi açardı Atatürk'ün bir atı vardı Etilerden beri yaşardı Atatürk'ün bir resmi vardı Buğday tarlası gibi ağardı Atatürk'ün bir saati vardı Durmadı.
  3. Borcum vardi

Borcum vardi

Borcum vardi Oldukça yaşlı bir adam ,kendisi gibi kamburalaşıp yere yanaşmış bir ağacın altında ağlıyordu. Biraz önce irikıyım bir genç yanına sokulmuş ve kendisinden içki parası istedikten sonra bir de tokat atmıştı. Yaşlı adamın yere yıkıldığını görenler, hemen yardımına koşup: - Geçmiş olsun dede ,dediler. O serseri ne istedi ki senden? Adamcağız bir şey olmamış gibi toparlanmaya...
  4. Vardiya

Vardiya

Rüyada vardiyali çalisan bir isyerinde bulundugunuzu ve vardiya degistirildigini görmeniz, evinizde gerek ailece, gerek esyaca bazi degisikliklerin olacagina, evinize bazi esyalarin girip, bazilarinin da çikacagina, aile kisilerinden bir veya ikisinin giderek yerine baska kimselerin gelecegine, bir haber alarak biraz üzüntü ve biraz da sevinç duyacaginiza delalet eder.

Sayfayı Paylaş