gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Varlığı bir dert !

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Sevgilinizin eşinizin hangi huyunu sevmiyorsunuz ? (nefret derecesinde ise belirtin)

Örnek : aldığı eşyayı yerine koymaması, sizi dinlememesi, unutkanlığı,kiskancligi,ilgisi,tembelligi, vb.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Varlığı bir dert !
    bütün huylarını seviyorum çünkü o BENİM eşim :D

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Varlığı bir dert !

kiz misli tabiki esimiz seviyoz ama bazi anlar vardirki bazi huylari olurki sinirleniriz dusun yaz canim bak bekliym,,

Varlığı bir dert ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı DertteDoç. Dr. Nilüfer Darıca Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Bir insanın herhangi bir olaya ya da bireye karsı geliştirdiği tutumlar, onun kişiliği doğrultusunda şekillenir. Kişilik ise insanı başkalarından ayıran tutum ve davranış örüntülerini içeren tüm ruhsal özelliklerden oluşur. Diğer bir deyişle, bir insanın tüm İlgilerini,...
  2. Varlığın iyi olmak için yeterli bir neden ...

Varlığın iyi olmak için yeterli bir neden ...

Öyle bir alışkanlıksın ki sen, her şey seninle güzel Sevmek seninle başlar, hayat seninle var olur, umut adınla yeşerir Bütün nedenler seni açıklar, bütün yollar sende kesişir Hayaller seni süsler, düşler seni söyler, sözcükler seni anlatır Her şey seninle güzel bir tanem. Günün aydınlığı, aydınlığın umudu, umudun gücü Seninle başlar bütün iyilikler, sana adanır bütün dilekler Her şey...
  3. Deccal nasıl bir varlıktır?

Deccal nasıl bir varlıktır?

Ebu Bekiris Sıddık (Radıyellahu anhu) derki Resulullah (Sallallahu aleyhi ve sellem) bize haber verdiki Deccal doğu tarafından çıkacaktır. Oraya Horasan denir. Kavimler ona tabi olacaktır. (Tirmizi) Ebu Ümame el Bahili’den (Radıyellahu anhu) rivayet edildiki şöyle haber vermiştir. Resulullah (Sallallahu aleyhi ve sellem) bize hitap etti. Ekseri hutbeleri Deccal hakkındaki...

Sayfayı Paylaş