gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Varlıklardaki değişme

Konu, 'V-Y' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Değişme.

Varlıklardaki değişme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişme

Değişme

Bir şeyde yahut bir kimsede görülen değişme olumlu ise hayra, olumsuz ise şerre delalet eder. Varlıkların kendine has durumdan başka bir duruma geçtiğini gören, bu değişimi tabir
  2. Kültürel DeĞİŞme

Kültürel DeĞİŞme

Kültürel DEĞİŞME Açısından Etniklik Tarih boyunca kültürel guruplar arasındaki etkileşimlerden doğan kültür değişmeleri farklı terimlerle adlandırılmıştır. Bu terimlerden ilki eritmedir (assimilation). Bir azınlık gurubun değerler, gelenekler ve tutumlarında, çoğunluk gurubundakilere yönelik değişmeleri ifade eder. İkinci terim karışma (amalgamation - melting pot), azınlık ve çoğunluk...
  3. Kültürel Değişme

Kültürel Değişme

Kültürel DEĞİŞME Açısından Etniklik Tarih boyunca kültürel guruplar arasındaki etkileşimlerden doğan kültür değişmeleri farklı terimlerle adlandırılmıştır. Bu terimlerden ilki eritmedir (assimilation). Bir azınlık gurubun değerler, gelenekler ve tutumlarında, çoğunluk gurubundakilere yönelik değişmeleri ifade eder. İkinci terim karışma (amalgamation - melting pot), azınlık ve çoğunluk...
  4. varlığın varlığıma sebeptir yar

varlığın varlığıma sebeptir yar

çok yorgunum be sevdiğim bu yollar beni çok yordu,varlığın huzur veriyor bana beni sensiz bırakma...İNCİÇİÇEYİM dersin ya hep bana çiçeğini sensizlikte soldurma,yokluğunla cezalandırma... Yar… Söylenemediği için biriken cümlelerimle karşındayım Gözlerine bakmaya cesaretim yok..! Sadece yüreğine dokunabilmek için buradayım.. En çaresiz En aciz Ve en saf halimle...

Sayfayı Paylaş