gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Atasözünün Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Atasözünün Anlamı nedir lütfen bilenler cevabını yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Zengin olana, herkes kul kurban olur, hizmet eder. Yoksula, kimse yüz vermez. Dahası,bunların adı deliye çıkar demektir.

Varsa Pulun, Herkes Kulun; Yoksa Pulun Dardır Yolun Atasözünün Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pul

Pul

Posta pulu mektup almaya, pek sevilmeyen sanat ve mesleğe delalet eder.Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir yakınınızdan haber alacaksınız demektir. Damgasız pul, iyi bir iş için yolculuktur. Damgalı pul ise kısmetin kaçmasıdır.Rüyada posta veya damga pulu görmek, uzaktan hayirli bir haber alacaginiza veya mahkemede...
  2. Güçlü Soydemir - Parada Pulda Gözüm Yok

Güçlü Soydemir - Parada Pulda Gözüm Yok

G: Güçlü Soydemir S: Seda Sayan G: Ben seni çok seviyorum S: Bende seni çok seviyorum G: Bir daha söyle S: Çok seviyorum G: Bende seni , bende seni sevgilim (G) Sen herşeyden değerlisin Sen benim sevdiğimsin Seni dünyaya değişmem Sen benim herşeyimsin Seni dünyaya değişmem Sen benim sevdiğimsin Yolunda ölüm olsa Ben yine geleceğim Sen beni sevmesende Ben yine seveceğim (2X) (S) Parada...
  3. Cildiniz pul pul mu oluyor

Cildiniz pul pul mu oluyor

cildim pul pul dökülüyor cildim cildin kuruyup dökülmesi Kızlar benim cildim bazen pul pul olur dökülür ve ben o zamanlar cildime ne yapmam gerektiğini bilmem...Araştırdım ve cildimiz pul pul döküldüğü zaman neler yapmamız gerektiği hakkında bilgiler buldum...Buyrun okuyun :tik: Cildiniz pul pul mu oluyor? Bu gibi durumlarda cildinizin üzerindeki ölü hücreleri nazikçe sürterek...
  4. Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Merhaba kızlar size bir deyimin anlamını soracaktım acaba aranızda Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa bana yazsın merak ettim bu deyimin açıklamasını

Sayfayı Paylaş